Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Biórków Mały Wiktoryjka Najwięcej bez pośredników

Średnia 350 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Biórkowa Małego Wiktoryjka - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Biórkowie Małym Wiktoryjka można kupić za 870 tys zł, a najdroższe za 870 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 870 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 350 zł.

6
Działka budowlana Biórków Mały Wiktoryjka

870 000

2489

Witam serdecznie. Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2489 m2 w miejscowości Biórków Mały(gmina Koniusza), położona Ok.18 km od Krakowa, wzdłuż drogi 776 Kraków-Proszowice. Działka budowlana w całości z MPZP pod zabudowę jednorodzinną, lub też usługową. Przez działkę przechodzą wszystkie ...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
9
Działka rolna Czulice

135 000

6900

Promo Estates prezentuje na sprzedaż działkę rolną w miejscowości Czulice. LOKALIZACJA: Miejscowość Czulice położona jest w gminie Kocmyrzów - Luborzyca w bliskiej odległości od granic Krakowa.   DZIAŁKA: Powierzchnia: 0,69 ha Wymiary: 25m x 250 Rodzaj gruntu: działka rolna Ukształtowanie: Płaska Do...

Zobacz ogłoszenie
15
Działka budowlana Rawałowice

998 000

2,24 ha

| Oferujemy na sprzedaż prostokątną działkę położoną zaledwie kilkanaście kilometrów od Krakowa! Nieruchomości o powierzchni od 30 do 37 ar są objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Kocmyrzów‑Luborzyca symbolem R1 Aktualnie działka została podzielona na 6 mniejszych...

Zobacz ogłoszenie
15
Działka budowlana Rawałowice

229 000

3100

| Oferujemy na sprzedaż prostokątną działkę położoną zaledwie kilkanaście kilometrów od Krakowa! Nieruchomość o powierzchni ponad 2 hektarów jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Kocmyrzów‑Luborzyca symbolem R1 Aktualnie działka została podzielona na 6 mniejszy...

Zobacz ogłoszenie
9
Działka rolna Polekarcice

240 000

4800

| * zdjęcia należą do właściciela oferty Działka budowlana Polekarcice, gmina Koniusza w powiecie proszowickim. Piękna widokowa działka, idealna dla rodzin ceniących sobie spokój i kontakt z naturą. Oddalona od Kocmyrzowa ok. 10 km, Nowej Huty ok 14 km, a od Proszowic 9 km. W ramach aktualn...