Działki na sprzedaż Basin Zabrody Najwięcej bez pośredników
Zobacz 39 aktualnych działek na sprzedaż z Basina i okolic Zabrody - najwięcej w Polsce bez pośredników.
Nie znaleźliśmy ogłoszeń dokładnie spełniających Twoje kryteria. Zobacz oferty z okolicy.
135 000 zł
2400 m²
Obejrzane
Działka z domkiem 35 m² w spokojnej okolicy - 135 000 zł Na sprzedaż działka o powierzchni 2400 m², w tym około 700 m² działki budowlanej. Na działce znajduje się domek o powierzchni 35 m² - idealny na wypoczynek, weekendowe wyjazdy lub jako baza pod przyszłą budowę. ✔ Domek 35 m² ✔ Spokojna, zielo...
Zobacz ogłoszenie
895 000 zł
3700 m²
Obejrzane
Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy w konstrukcji szkieletowej, położony na dużej działce - idealny zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja. Dom posiada funkcjonalny układ pomieszczeń: przestronny salon z otwartą kuchnią, trzy ustawne pokoje, łazienkę z wanną oraz praktyczną spiżarnię. Układ...
Zobacz ogłoszenie
278 000 zł
1739 m²
Obejrzane
Działka budowlana 1739 m² - Kopiska | Warunki zabudowy | Droga asfaltowa | Media | Idealna inwestycja Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1739 m², położona w miejscowości Kopiska. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy, co daje możliwość szybkiej realizacji inwestycji - zaró...
Zobacz ogłoszenie
160 000 zł
1046 m²
Obejrzane
Atrakcyjna działka budowlana - Kopiska 1046m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Kopiska. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy, co znacznie ułatwia rozpoczęcie inwestycji. Budowa domu jednorodzinnego warunki są wydane bezterminowo Działka usytuowana jest przy dr...
Zobacz ogłoszenie
650 000 zł
1,52 ha
Obejrzane
Działki rolne na sprzedaż w okolicach Błonia, Bożej Woli, Baranowa. Na sprzedaż duża działka o powierzchni 1,52 ha (15200 m2) o przeznaczeniu rolnym . Dojazd asfaltowy, przy działce wszystkie media (gaz, prąd, wodociąg i kanalizacja miejska). Właściciele oczekują na wydanie Warunków Zabudowy na sied...
Zobacz ogłoszenie
1 250 000 zł
1,53 ha
Obejrzane
Do sprzedania działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy , usytuowana w pobliżu miejscowości Grądy. Obecnie jest w uzgodnieniu miejscowy plan zagospodarowania wg którego działkę można podzielić na 7 działek budowlanych/ normatyw w planie 1500 m2 / Dogodny dojazd od ulicy Żytniej z Międzybo...
Zobacz ogłoszenie
795 000 zł
1,15 ha
Obejrzane
OFERUJEMY PAŃSTWU DZIAŁKĘ O POWIERZCHNI 11500 m2 usytuowaną przy ulicy gminnej w miejscowości Jaktorów Kolonia Dobry kształt działki - wymiary 65 x 177 - od wjazdu wymiar 65 m Zgodnie z planem zagospodarowania działka posiada status R CZYLI ZABUDOWA ZAGRODOWA DZIAŁKE ZOSTAŁA PODZIELONA NA T...
Zobacz ogłoszenie
330 000 zł
3000 m²
Obejrzane
Działka na sprzedaż 3000 m w miejscowości Budy Zosine. Witam, mam do sprzedania dwie działki z warunkami zabudowy. Każda z działek ma ok. 3000 m. Nr działek: 200/5 i 200/6.
Zobacz ogłoszenie
2 483 000 zł
2,99 ha
Obejrzane
Sprzedam dwie działki o łącznej powierzchni 29 919 m2, tworzące kształt prostokąta. Działki o numerach 16/4 oraz 16/3, położone w miejscowości Żaby, gmina Baranów. Wzdłuż dwóch boków działek znajduje się droga asfaltowa z mediami. Całość jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzenne...
Zobacz ogłoszenie
400 000 zł
1567 m²
Obejrzane
Oferuję do sprzedaży dwie sąsiadujące działki nr 612/3 i 612/5 — Cegłów, woj. mazowieckie o łącznej powierzchni 1 567 m² położone w urokliwej i dynamicznie rozwijającej się okolicy Cegłowa (powiat miński, woj. mazowieckie). Media: Dostępny prąd przy działce - gotowe pod budowę domu lub realizację i...
Zobacz ogłoszenie
2 371 200 zł
3,04 ha
Obejrzane
Na sprzedaż działka na terenach inwestycyjnych CPK. Więcej informacji pod numerem telefonu.
Zobacz ogłoszenie
zapytaj
1,91 ha
Obejrzane
Sprzedam bezpośrednio świetnie położoną nieruchomość 30 km od granicy Warszawy w gminie Jaktorów, powiat Grodziski. Powierzchnia 19142 m2, wielobok o wymiarach ok. 84 m x 290 m. Nieruchomość w całości objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Teren ogrodzony z dwóch stron, porośnięt...
Zobacz ogłoszenie
360 000 zł
2000 m²
Obejrzane
Na sprzedaz dzialka 2000m2 przy ulicy Szwolwzerow. Dzialka o numerze 603,wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny,media w drodze,Przyjazdne sąsiedztwo. Cena do malej negocjacji, w razie pytan prosze o kontakt 509678786
Zobacz ogłoszenie
322 000 zł
4600 m²
Obejrzane
Działka rolna 4600 m². Położona: wieś Osiny, gmina Baranów.
Zobacz ogłoszenie
279 000 zł
993 m²
Obejrzane
Do sprzedania działka / działki w miejscowości Jaktorów-Kolonia przy ul. Nowowiejskiego 22. Teren w zabudowie rodzinnej na skraju miasta o powierzchni 998 m² każda. Cztery działki sąsiadujące ze sobą. Dojazd drogą asfaltową i utwardzoną. Wszystkie media w drodze. Działki nieogrodzone. Zapraszam d...
Zobacz ogłoszenie
645 000 zł
8600 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka we wsi Holendry Baranowskie gmina Baranów o powierzchni 0,86 ha która znajduje się około 40 km od Warszawy. W bliskiej odległości szkoła podstawowa, sklepy. Dojazd do działki drogą utwardzoną. Działka uzbrojona w media: prąd, woda, monitoring. Na działce dużo zieleni, kwiatów i d...
Zobacz ogłoszenie
2 295 000 zł
4,59 ha
Obejrzane
Sprzedam gospodarstwo rolne o powierzchni 4,59 ha wraz z budynkami gospodarczymi i domem, w miejscowości Kopiska, gmina Baranów, powiat Grodziski. Dom i budynki gospodarcze do całkowitego remontu bądź wyburzenia.
Zobacz ogłoszenie
187 110 zł
1134 m²
Obejrzane
Sprzedam działki w Budach Zosinych. Wjazd z ul. Armii Krajowej. Cena 165zł/m2 Działka rolno-budowlana usytuowane w miejscowości Budy Zosine, gmina Jaktorów, powiat Grodziski. -Oferowane działkI mają WARUNKI ZABUDOWY na wybudowanie domów jednorodzinnych. - Podpisana umowa z PGE na budowę skrzyn...
Zobacz ogłoszenie
900 000 zł
1,33 ha
Obejrzane
Sprzedam działkę w miejscowości Żaby (okolice Grodziska Mazowieckiego). Powierzchnia: 13 330 m². Na działce znajdują się: • dwa nieukończone budynki (200 m² i 160 m²), • staw o powierzchni ok. 100 m², • studnia głębinowa. Atrakcyjna lokalizacja: 3 km od planowanego Centralnego Portu Komunikacyjne...
Zobacz ogłoszenie
375 000 zł
1500 m²
Obejrzane
NA SPRZEDAŻ: DWIE SĄSIADUJĄCE DZIAŁKI Z WARUNKAMI ZABUDOWY - 2 × 1500 m² - KRAŚNICZA WOLA - W PRZYSZŁEJ STREFIE OIZ PRZY CPK! Działki z warunkami zabudowy(wydane w grudniu 2025), każda o powierzchni 1500 m², położone w malowniczej miejscowości Kraśnicza Wola, zaledwie 5 km od centrum Grodziska Mazo...
Zobacz ogłoszenie
438 000 zł
3015 m²
Obejrzane
Sprzedam bezpośrednio piękną działkę budowlaną o powierzchni 3015 m² (wymiary: 79 m × 39 m), z wydanymi warunkami zabudowy. Warunki do ewentualnej zmiany według potrzeb. Działka położona jest w malowniczej i cichej okolicy, w miejscowości Budy Zosine, gmina Jaktorów, powiat Grodzisk Mazowiecki. Prz...
Zobacz ogłoszenie
1 516 200 zł
1,01 ha
Obejrzane
Działka inwestycyjna położona przy jednym z największych szlaków komunikacyjnych, w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2 oraz MOP Baranów Południe. Działka znajduje się w obrębie planowanej inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego. Działka posiada bezpośredni zjazd z utwardzonej asfaltem drog...