Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Annopole Nowe Najwięcej bez pośredników

Średnia 108 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Annopola Nowego - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Annopolu Nowym można kupić za 110 tys zł, a najdroższe za 110 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 110 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 108 zł.

2
Działka budowlana Annopole Nowe

110 000

1017

Nowe

Sprzedam działki budowlane z warunkami zabudowy. Warunki bezterminowe. Działki znajdują się w Annopolu Nowym. Dostępne działki: 1. Działka 74/6 o powierzchni 1017 m2. 2. Działka 74/7 o powierzchni 1004 m2.

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
3
Działka budowlana Zduńska Wola

380 000

1100

Witam, Sprzedam działkę ogrodzoną. Media: - Woda na działce - Kanalizacja na działce - Prąd w drodze - Gaz w drodze W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Zobacz ogłoszenie
9
Działka rod Zduńska Wola, ul. Prosta

25 000

300

Witam. Do sprzedania działka ROD Ruczaj (ul. Prosta) w Zduńskiej Woli. Działka z domkiem, nasadzeniami, oczkiem. Domek do remontu, działka od kilku lat nieużywana. Powierzchnia 300 m2. Zapraszam do oglądania. Cena do negocjacji.

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Zduńska Wola Nowe Miasto, ul. Czeremchy

340 000

945

Witam, działka budowlana położona w spokojnej i rozwijającej się okolicy zabudowy jednorodzinnej (osiedle Nowe Miasto) Zduńska Wola przy ul. Czeremchy 26. Działka nr. 144/4. Nieruchomość znajduje się na osiedlu domów jednorodzinnych, co zapewnia komfortowe warunki do zamieszkania oraz przyjazne są...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Korczew, ul. Grafitowa

150 000

1247

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1247 m², położona w miejscowości Korczew (gmina Zduńska Wola), przy ul. Grafitowej, w spokojnej i rozwijającej się okolicy. Parametry działki: - powierzchnia: 1247 m² - numer działki: 36/21 - kształt: zbliżony do kwadratu (ok. 35 m x 35 m) - te...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka budowlana Zduńska Wola Kolonia Karsznice, ul. Sportowa

175 000

942

Sprzedam działkę budowlaną, położoną w Karsznicach na ul. Sportowej, o powierzchni 942 m kw. Działka jest ogrodzona, posiada decyzję o warunkach zabudowy, a także media: prąd, wodę i kanalizację w ulicy. Na działce, w linii ogrodzenia, znajdują się drzewka. Działka położona jest na cichym, nowoczesn...