Przejdź do wyników wyszukiwania

Domy na sprzedaż Berest Najwięcej bez pośredników

Średnia 3 150 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych domów na sprzedaż z Berestu - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze domy w Bereście można kupić za 630 tys zł, a najdroższe za 630 tys zł. Średnie ceny domów w ogłoszeniach sprzedaży to 630 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 3150 zł.

28
dom wolnostojący, 10 pokoi Berest

630 000

200

10 pok.

NA SPRZEDAŻ DOM W BEREŚCIE Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM Dom z dużą działką i dodatkowym domkiem letniskowym - w Bereście k. Krynicy-Zdrój Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni ok 200 m², położony w malowniczej miejscowości Berest, zaledwie kilka minut jazdy od uzdrowiskowej Kryni...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
39
dom wolnostojący, 5 pokoi Krynica-Zdrój

879 000

190

5 pok.

Dom + działka o powierzchni 2527 m², położoną w urokliwej, górskiej miejscowości Berest , w gminie Krynica-Zdrój. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, przestrzeni i kontaktu z naturą, a jednocześnie ceniących bliskość znanych kurortów. Nieruchomość znajduje się zaledwie kilkan...

Zobacz ogłoszenie
15
dom wolnostojący, 19 pokoi Krynica-Zdrój

1 650 000

490

19 pok.

Przedmiotem oferty jest kompleks budynków położonych w centrum Krynicy dosłownie 300metrów piechotą do deptaka. Oferta składa się z budynku pensjonatowego oraz z dodatkowym, oddzielnym budynkiem mieszkalnym. Obydwa budynki zostało połączone garażem dwustanowiskowym na którym znajduje si...

Zobacz ogłoszenie
13
dom wolnostojący, 2 pokoje Krynica-Zdrój

309 000

100

2 pok.

Dom drewniany do kapitalnego remontu - Mochnaczka Niżna, gm. Krynica-Zdrój Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości położonej w malowniczej Mochnaczce Niżnej - miejscowości otoczonej lasami, pagórkowatymi terenami i uzdrowiskowym klimatem regionu krynickiego. ...

Zobacz ogłoszenie
24
dom wolnostojący Krynica-Zdrój

940 000

188

POŁOWA DOMU W STANIE SUROWYM ZAMKNIĘTYM Z TARASEM 60 m² I PIĘKNĄ PANORAMĄ Na sprzedaż oferujemy Państwu połowę domu o powierzchni 188 m², położoną w Krynicy-Zdroju , perle polskich uzdrowisk. Budynek znajduje się w stanie surowym zamkniętym, co daje niepowtarzalną możliwość zaaranżowania wn...