Przejdź do wyników wyszukiwania

Pokoje do wynajęcia Gliwice Śródmieście Najwięcej bez pośredników

Średnia 59 zł/m² 3 oferty
Zobacz najwięcej aktualnych pokoi na wynajem z Gliwic Śródmieście - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze pokoje w Gliwicach Śródmieście można wynająć za 500 zł, a najdroższe za 900 zł. Średnie ceny pokoi w ogłoszeniach wynajmu to 667 zł. Najpopularniejsze ulice w dzielnicy Śródmieście to ul. Mikołowska (2 ogłoszenia), ul. Jagiellońska (1 ogłoszenie).

6
Pokój Gliwice Śródmieście, ul. Jagiellońska

600

15

Do wynajęcia pokój (około 15 m2) w mieszkaniu 3-pokojowym. W pozostałych dwóch pokojach mieszkają dwie osoby z Ukrainy. Osoby pracujące, spokojne i bezkonfliktowe (mieszkają od kilku lat). Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum miasta, na ulicy Jagiellońskiej. Wszystkie kluczowe obiekty (dworzec ...

Zobacz ogłoszenie
6
Pokój Gliwice Śródmieście, ul. Mikołowska

500

8

Gliwice Ścisłe centrum Mikołowska 7 Pokój na wynajem ok.8m2. Na działalność lub nie? biuro gabinet pracownię box 4p winda wc Prąd w cenie woda Cena Promocyjna 500 zł. Bezpośrednio inne pokoje. 1p 2p 4p do uzg.

Zobacz ogłoszenie
10
Pokój Gliwice Śródmieście, ul. Mikołowska

900

12

Witam Gliwice Mikołowska 7 Ścisłe Centrum. 2p.- 12 m2. Posiadam na wynajem Ładny pokój na gabinet biuro pracownię salon masażu itd - nie do zamieszkanie W cenie wliczone jest : Prąd ogrzewanie CO winda kabina Prysznicowa umywalka wc Cena Promocyjna. inne pokoje mniejsze i większe bezpośrednio. ...

Zobacz ogłoszenie

Dodaj ogłoszenie za darmo

3 mln osób szuka z adresowo.pl

Dodaj ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
9
Pokój Zabrze Mikulczyce, ul. Gabrieli Zapolskiej

1 000

10

Wynajmę na zasadzie najmu okazjonalnego 4 pokoje w mieszkaniu o powierzchni 70m2 Każdy zamykany. Ogrzewanie z sieci -bez podzielników a woda ciepła z junkersa gazowego. Części wspólne to przedpokoǰ ,kuchnia, łazienka, wc, Wszystko w pelni umeblowane i wyposażone w sprzęty agd, pralkę , talerze ...

Zobacz ogłoszenie
16
Pokój Zabrze Centrum, ul. Końcowa

1 300

21

Do wynajęcia pokój w centrum Zabrza Do wynajęcia pokój lub całe mieszkanie (3 pokoje - 73 m²) przy ul. Końcowej w Zabrzu. W mieszkaniu przeprowadzono gruntowny remont - wymiana okien, fliz, malowanie. Idealna propozycja dla osób pracujących, studentów, par, rodzin, które szukają wygodnego lokum w...