Trzebunia
Trzebunia
dom wolnostojący na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
640 000
Powierzchnia
150
Cena za m²
4267
Pow. działki
2000
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2010
Ogłoszenie
dom wolnostojący, 4 pokoje Trzebunia, Trzebunia. Zdjęcie 1 dom wolnostojący, 4 pokoje Trzebunia, Trzebunia. Zdjęcie 2 dom wolnostojący, 4 pokoje Trzebunia, Trzebunia. Zdjęcie 3 dom wolnostojący, 4 pokoje Trzebunia, Trzebunia. Zdjęcie 4 dom wolnostojący, 4 pokoje Trzebunia, Trzebunia. Zdjęcie 5 dom wolnostojący, 4 pokoje Trzebunia, Trzebunia. Zdjęcie 6 dom wolnostojący, 4 pokoje Trzebunia, Trzebunia. Zdjęcie 7 dom wolnostojący, 4 pokoje Trzebunia, Trzebunia. Zdjęcie 8 dom wolnostojący, 4 pokoje Trzebunia, Trzebunia. Zdjęcie 9 dom wolnostojący, 4 pokoje Trzebunia, Trzebunia. Zdjęcie 10 dom wolnostojący, 4 pokoje Trzebunia, Trzebunia. Zdjęcie 11 dom wolnostojący, 4 pokoje Trzebunia, Trzebunia. Zdjęcie 12 dom wolnostojący, 4 pokoje Trzebunia, Trzebunia. Zdjęcie 13 dom wolnostojący, 4 pokoje Trzebunia, Trzebunia. Zdjęcie 14
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Dom na sprzedaż w Trzebuni powiat Myślenice gmina Pcim 50 km na południe od Krakowa .Na parterze 3 sypialnie duży salon z kuchnią,spiżarnia ,garderoba z pralnia ,łazienka ,kotłownia i garaż .Dom czesciowo umeblowany gotowy do zamieszkania.120 m powierzchnia użytkowa plus 25 m garaż i kotłownia .Poddasze tylko ocieplone do adaptacji .Elewacja do odświeżenia ,brak podbitki w dachu .Ogrzewane węglowe z podajnikiem ,kominek z płaszczem wodnym zrobiona instalacja gazowa a gaz obok garażu na działce ,przygotowane wejście pod panele słoneczne i instalacja pod odkurzacz centralny .Woda z własnej studni ,szambo z kręgów ale jest plan kanalizacji która ma przebiegać przez działkę .Dom ocieplony ,zrobione odwodnienie .Szkoła ,osrodek zdrowia ,apteka i sklep w odległości ok 3 km .Dom w spokojnej okolicy przy drodze asfaltowej .Kontakt tel Magdalena

  • Trzebunia, Trzebunia, gmina Pcim, powiat myślenicki
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 150 m², 4 pokoje, wybudowany w 2010 roku
  • Działka 2000 m²
  • Budynek z poddaszem użytkowym, w stanie do zamieszkania
  • Ogrzewanie gazowe
  • Dach: dachówka
  • Wyposażenie: telewizor, internet, pralka, kuchenka, mikrofalówka
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Trzebunia, Trzebunia Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.