Będkowice

działka na sprzedaż

Cena
1 500 000
Powierzchnia
24170
Cena za m²
6224
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1930
Ogłoszenie
Działka Będkowice. Zdjęcie 1 Działka Będkowice. Zdjęcie 2 Działka Będkowice. Zdjęcie 3 Działka Będkowice. Zdjęcie 4 Działka Będkowice. Zdjęcie 5 Działka Będkowice. Zdjęcie 6 Działka Będkowice. Zdjęcie 7 Działka Będkowice. Zdjęcie 8 Działka Będkowice. Zdjęcie 9 Działka Będkowice. Zdjęcie 10 Działka Będkowice. Zdjęcie 11 Działka Będkowice. Zdjęcie 12 Działka Będkowice. Zdjęcie 13 Działka Będkowice. Zdjęcie 14 Działka Będkowice. Zdjęcie 15 Działka Będkowice. Zdjęcie 16 Działka Będkowice. Zdjęcie 17
Lista zdjęć

|
*zdjęcia należą do właściciela oferty
Magiczny dom do remontu z bezterminową gwarancją prywatności


Umiejscowiony na działce wśród dzikiej przyrody na tzw. Grzybowej Górze dom, otoczony dużą ilością bujnej zieleni i pięknym kompleksem leśnym - Lasem Kobylańskim z grzybami i dziką zwierzyną, stanowi oazę ciszy i spokoju . Zapewnia niespotykany kontakt z naturą i mieszkanie w naturalnym, nieskażonym terenie, jakich niewiele już dziś zostało. Pozwala żyć z dala od otaczającego nas zgiełku, a jednocześnie pozostawać w szybkim kontakcie z „cywilizacją” jeśli zajdzie taka potrzeba.
Niepowtarzalne miejsce dla konesera piękna przyrody, dające g warancję prywatności i intymności.

Działka o powierzchni 241 arów (2,41 ha), kształtem zbliżona do prostokąta o wymiarach 200x150x200x115 m. Działka obejmuje tereny lasu (ok. 1 ha) oraz w pozostałej części tereny zieleni, w tym objętej formami ochrony przyrody. Działka znajduje się w korytarzu ekologicznym na terenie otuliny Ojcowskiego Parku Narodowego. Usytuowana jest częściowo na równym terenie, częściowo na stoku południowo-wschodnim i południowym, w najpiękniejszej i najszerszej części Doliny Będkowskiej dzięki czemu jest doskonale nasłoneczniona, a tym samym pozbawiona nadmiernej wilgoci.Życie w Dolinie zachwyca bajkową wręcz scenerią…. o każdej porze roku…
W pobliżu działki znajdziemy urokliwy wodospad Szum na płynącym doliną potoku Będkówka - jednym z ostatnich czystych strumieni, który zasila znajdujące się w odległości ok. 1 km stawy rybne eko-gospodarstwa wraz z łowiskiem. Wokół znajdują się liczne trasy spacerowe, rowerowe oraz wspinaczkowe.

Do zabudowań najbliższego jest ok. 300m, a na przestrzeni kilku kilometrów znajdziemy zaledwie kilka zamieszkałych domów.
Działka na odcinku 200 m przylega do asfaltowej drogi gminnej „tylko dla mieszkańców” z z akazem ruchu dla pojazdów osób postronnych.
Media: Działka posiada własną studnię głębinową (22 m głębokości) zapewniającą idealnie czystą wodę oraz zasilanie w trójfazową energię elektryczną (licznik w domu) i linię telefoniczną.
Atrakcyjność lokalizacji podnosi także jednoczesna bliskość infrastruktury publicznej i szybki dostęp do środków komunikacji W pobliży znajdują się m.in.: posterunek GOPR (500 m), przystanek komunikacji miejskiej (600 m), szkoła (950 m), sklep (1 km), kościół (1200 m), stacja kolejowa (7 km).Działka jest także bardzo dobrze skomunikowana z Krakowem - 13 km do obwodnicy Krakowa, 17 km do lotniska Kraków-Balice a odległość do centrum miasta to zaledwie 20 km.
Lokalizacja działki i domu sprzyja rożnym inwestycjom i tylko od pomysłowości zależy na co wykorzystać ten bardzo atrakcyjny obszar.Szczegóły możliwości zagospodarowania działki określa MPZP gminy Wielka Wieś, obręb Będkowice, działka 192, arkusz 5

Dla zainteresowanych możliwość przesłania wyciągu z MPZP stanowiącego opis widocznego na zdjęciu planu graficznego.


Forma własności: stan prawny uregulowany, jeden właściciel


Dom do kapitalnego remontu!
Cena podlega negocjacji.
Kupując właśnie tę nieruchomość masz pewność, że nikt nie wybuduje domu obok (!)                         


::

  • Będkowice, gmina Wielka Wieś, powiat krakowski
  • Na sprzedaż działka o powierzchni 241 m².
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Media: woda, prąd
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Będkowice Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.