Kobylany
ul. Akacjowa
działka budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
2 250 000
Powierzchnia
8288
Cena za m²
271
Ogłoszenie
Działka budowlana Kobylany, ul. Akacjowa. Zdjęcie 1 Działka budowlana Kobylany, ul. Akacjowa. Zdjęcie 2 Działka budowlana Kobylany, ul. Akacjowa. Zdjęcie 3 Działka budowlana Kobylany, ul. Akacjowa. Zdjęcie 4 Działka budowlana Kobylany, ul. Akacjowa. Zdjęcie 5 Działka budowlana Kobylany, ul. Akacjowa. Zdjęcie 6 Działka budowlana Kobylany, ul. Akacjowa. Zdjęcie 7 Działka budowlana Kobylany, ul. Akacjowa. Zdjęcie 8 Działka budowlana Kobylany, ul. Akacjowa. Zdjęcie 9 Działka budowlana Kobylany, ul. Akacjowa. Zdjęcie 10 Działka budowlana Kobylany, ul. Akacjowa. Zdjęcie 11 Działka budowlana Kobylany, ul. Akacjowa. Zdjęcie 12 Działka budowlana Kobylany, ul. Akacjowa. Zdjęcie 13
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe działki w Kobylanach (gmina Zabierzów) o łącznej powierzchni 82,88 ara (numery działek 215, 481/5) oraz ½ udziału w działce nr 214 o powierzchni 3,35 ara. Działki są objęte MPZP i są zlokalizowane w ostatnim pasie działek przeznaczonych do zabudowy jednorodzinnej, w obszarze Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskie, graniczącego z Ojcowskim Parkiem Narodowym. Z działek rozciąga się piękny widok w kierunku zachodnim i południowym na wielohektarowe pola uprawne (zapisane w MPZG) oraz Dolinki Będkowską oraz Kobylańską. Dookoła liczne tereny spacerowe oraz ścieżki rowerowe. Działki posiadają dostęp do dróg gminnych: ul. Akacjowej oraz ul. Kasztanowej. Działki posiadają dostęp do wszystkich mediów, istniej też możliwość sprzedania dostępu do mediów oraz do dróg gminnych innym sąsiadującym działkom. Odległość do granic Krakowa to około 10 km, do centrum to koło 15 km, łatwy i szybki wyjazd na Krzeszowice oraz dojazd do A4, lotniska w Balicach jak i na obwodnicę Krakowa. Oferta dla deweloperów (ewentualna możliwość dokupienia działek graniczących w tym pasie), jak również doskonała oferta inwestycyjna w dłuższej perspektywie czasowej.

  • ul. Akacjowa, Kobylany, gmina Zabierzów, powiat krakowski
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8288 m².
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Kobylany, Akacjowa Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.