Orzesze
ul. Odrodzenia
bliźniak na sprzedaż

Cena
536 600
Powierzchnia
97
Cena za m²
5552
Pow. działki
620
Ogłoszenie
bliźniak, 4 pokoje Orzesze, ul. Odrodzenia. Zdjęcie 1 bliźniak, 4 pokoje Orzesze, ul. Odrodzenia. Zdjęcie 2 bliźniak, 4 pokoje Orzesze, ul. Odrodzenia. Zdjęcie 3 bliźniak, 4 pokoje Orzesze, ul. Odrodzenia. Zdjęcie 4 bliźniak, 4 pokoje Orzesze, ul. Odrodzenia. Zdjęcie 5
Lista zdjęć
Numer lokaluKUBA N

Nowy dom 4-pokojowy o powierzchni 96,65 m2 w inwestycji Osiedle Wiosenne dewelopera DOM DLA KAŻDEGO pod adresem ul. Odrodzenia, Orzesze, powiat mikołowski. Planowany termin oddania to roku.

Orzesze to miejscowość na Śląsku leżąca pomiędzy Żorami i Gliwicami. Skomunikowane jest doskonale z miastami całej aglomeracji. Zachowując charakter niewielkiego miasta, wraz z udogodnieniami z tym związanymi, Orzesze równocześnie może pochwalić się dużą ilością zieleni i terenów rekreacyjnych.Na osiedlu Wiosennym, zlokalizowanym przy ulicy Odrodzenia, powstanie 10 domów jednorodzinnych, o klasycznym wyglądzie i spójnej estetyce.

Orzesze, Odrodzenia Poland - lokalizacja przybliżona

Podobne mieszkania w inwestycji Osiedle Wiosenne:

5 pok.
123.18 m²
parter
577 800 zł

Pozostałe nieruchomości tego dewelopera:
Domy DOM DLA KAŻDEGO Orzesze
Domy DOM DLA KAŻDEGO Osiedle Wiosenne Orzesze

Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.