Zełwągi

dom wolnostojący na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
1 500 000
Powierzchnia
659
Cena za m²
2276
Pow. działki
7601
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2021
Ogłoszenie
dom wolnostojący Zełwągi. Zdjęcie 1 dom wolnostojący Zełwągi. Zdjęcie 2 dom wolnostojący Zełwągi. Zdjęcie 3 dom wolnostojący Zełwągi. Zdjęcie 4 dom wolnostojący Zełwągi. Zdjęcie 5 dom wolnostojący Zełwągi. Zdjęcie 6 dom wolnostojący Zełwągi. Zdjęcie 7 dom wolnostojący Zełwągi. Zdjęcie 8 dom wolnostojący Zełwągi. Zdjęcie 9 dom wolnostojący Zełwągi. Zdjęcie 10 dom wolnostojący Zełwągi. Zdjęcie 11 dom wolnostojący Zełwągi. Zdjęcie 12 dom wolnostojący Zełwągi. Zdjęcie 13 dom wolnostojący Zełwągi. Zdjęcie 14 dom wolnostojący Zełwągi. Zdjęcie 15 dom wolnostojący Zełwągi. Zdjęcie 16 dom wolnostojący Zełwągi. Zdjęcie 17 dom wolnostojący Zełwągi. Zdjęcie 18 dom wolnostojący Zełwągi. Zdjęcie 19 dom wolnostojący Zełwągi. Zdjęcie 20
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Jeśli szukają Państwo cichego zakątka wśród lasów i jezior do zamieszkania, to właśnie to miejsce. Nasza oferta to budynek mieszkalny (w stanie surowym otwartym) z dwiema niezależnymi częściami oraz działka gruntowa nr 270/3 o powierzchni 7601 m^2 z linią brzegową jeziora.

Nieruchomość ta położona jest na niewielkim uroczym wzniesieniu nad jeziorem Płociczno we wsi Zełwągi, w sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich - 6 km od Mikołajek. Nieruchomość jest uzbrojona w media (prąd, wodę i kanalizację), a dojazd do niej zapewnia od zachodu nowo urządzona droga powiatowa, a od południa gruntowa droga gminna. Działka od północy graniczy z jeziorem i terenem wzdłuż jeziora, w pobliżu wschodniej granicy zaczynają się tereny leśne Puszczy Piskiej, od południa graniczy z drogą gminną, za którą również znajdują się tereny leśne, a od strony zachodniej z istniejącym siedliskiem oraz drogą powiatową.

We wsi Zełwągi znajdują się jeszcze dwa jeziora : Inulec i Głębokie. W odległości ok. 1 km na południowy zachód znajduje się otoczona lasem oferująca możliwość jazdy konnej stadnina Klonek. Niespełna kilometr na południe w Puszczy Piskiej znajduje się rezerwat przyrody - piękne leśne jezioro Lisunie, położone na terenie Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość leży w otulinie Parku Krajobrazowego, z dala od projektowanej nowej drogi ekspresowej, dzięki czemu również w przyszłości będzie ostoją, zapewniającą jej mieszkańcom spokój i szczególne walory krajobrazowe i przyrodnicze.

Zestawienie powierzchni: budynek mieszkalny:
- powierzchnia zabudowy - 200 m^2
- powierzchnia netto - 487 m^2
- powierzchnia brutto - 659 m^2
- kubatura - 1560 m^3


Opis budynku mieszkalnego:
Budynek mieszkalny zlokalizowano w południowej części działki w linii zabudowy ustalonej w decyzji o warunkach zabudowy. Budynek zaprojektowano jako obiekt parterowy, całkowicie podpiwniczony z poddaszem użytkowym. Budynek może pełnić rolę budynku jednorodzinnego, dwumieszkaniowego - dlatego też zaprojektowano dwa niezależne wejścia i dwie niezależne kotłownie.

Nieruchomość jest doskonale skomunikowana z najatrakcyjniejszymi terenami Mazur. Dojazd do centrum Mikołajek istniejącą drogą krajową nr 16 zajmuje zaledwie kilka minut. Jeszcze wcześniej, przy wjeździe do tego miasteczka, stanowiącego stolicę Mazur, znajduje się największy mazurski hotel – Gołębiewski, oferujący liczne atrakcje jak kompleks basenów Tropikana, spa, całoroczny tor saneczkowy i lodowisko, zimowy stok narciarski, klub jeździecki, przystań i wiele innych. Mikołajki kuszą wieloma atrakcjami: piękną nową promenadą wzdłuż jeziora Mikołajskiego, licznymi restauracjami, tawernami, klimatycznym portem jachtowym, bogatą ofertą wypożyczalni jachtowych i rejsów na bliższych i dalszych trasach Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, w tym na największym polskim jeziorze Śniardwy.

  • Zełwągi, gmina Mikołajki, powiat mrągowski
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 659 m², wybudowany w 2021 roku
  • Działka 7601 m²
  • Budynek z poddaszem użytkowym, w stanie surowym zamkniętym
  • Balkon, piwnica, garaż na 2 samochody
  • Materiał budowy: pustak, dach: dachówka
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Media: woda, kanalizacja, prąd
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana 4 dni temu
Zełwągi Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.