Wisła Głębce
ul. Dworcowa
hotel/pensjonat na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
1 430 000
Powierzchnia
450
Cena za m²
3178
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2000
Ogłoszenie
Hotel/pensjonat Wisła Głębce, ul. Dworcowa. Zdjęcie 1 Hotel/pensjonat Wisła Głębce, ul. Dworcowa. Zdjęcie 2 Hotel/pensjonat Wisła Głębce, ul. Dworcowa. Zdjęcie 3 Hotel/pensjonat Wisła Głębce, ul. Dworcowa. Zdjęcie 4 Hotel/pensjonat Wisła Głębce, ul. Dworcowa. Zdjęcie 5 Hotel/pensjonat Wisła Głębce, ul. Dworcowa. Zdjęcie 6 Hotel/pensjonat Wisła Głębce, ul. Dworcowa. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

STYLOWĄ DOCHODOWĄ I PROSPERUJĄCĄ WILLE W PIĘKNYM MIEJSCU!!! Wisła - do sprzedania prosperująca Willa. Budynek jest wykonany z bardzo dobrych materiałów i jest świetnie usytuowany. Pensjonat składa się z 8 pokoi wyposażonych w niezbędne i ergonomiczne meble, TV, a także łazienki z prysznicami. Aranżacja nadaje pomieszczeniom wyjątkowego klimatu.
Jeden - pokój trzy osobowy
Dwa - pokoje typu studio (sypialnia + pokój dzienny) dwu lub cztero osobowe
Dwa – pokoje dwu osobowe z kominkami ( jeden z nich w stylu góralskim)
Trzy – pokoje dwu osobowe standard
Aneks kuchenny dostępny dla klientów
Duża świetlico - jadalnia dostępna dla gości
Duża kuchnia wyposażona w windę gospodarczą daje możliwość uruchomienia własnego wyżywienia dla klientów.
Sauna
Do dyspozycji gości pozostaje ogród w którym znajduje się duża altana z grillem, a także wyodrębnione miejsce na organizowanie ognisk. Daje to możliwość organizowania miłych wieczorów. Obiekt generuje regularne przychody z wynajmu! Istnieje możliwość kupna obiektu wraz z nazwą/marką! W cenie wyposażenie hotelarskie budynku.
Obiekt wykonany z bardzo dobrych materiałów, ocieplony, dach wykonany w całości z blachy miedzianej. Instalacja grzewcza wykonana w miedzi – Piec gazowy Buderus. Budynek posiada przyłącze wodno - kanalizacyjne do sieci miejskiej, telefon, Internet.
Wisła w ostatnich latach stała się jednym z najbardziej znanych miast w Polsce. Miasto jest nastawione na rozwój. Przebywający w mieście turyści mogą korzystać z kilkudziesięciu kilometrów pieszych szlaków, licznych wyciągów narciarskich oraz kilkunastu kilometrów tras zjazdowych. Centralne położenie Wisły daje możliwość zwiedzania okolicznych miejscowości Koniakowa, Szczyrku, Ustronia czy Bielska. Dla spragnionych wrażeń: są do dyspozycji parki linowe, quady, tory gokartowe, paintball, łucznictwo oraz wiele innych atrakcji. Obiekt jest do sprzedania tylko z powodów zdrowotnych właściciela. Zakup Willi na pewno będzie świetną lokatą kapitału

  • ul. Dworcowa, Wisła Głębce, powiat cieszyński
  • Na sprzedaż hotel/pensjonat o powierzchni 450 m² na działce o powierzchni 1225 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Wisła Głębce, Dworcowa Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.