Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Koszalin
ul. Ignacego Łukasiewicza
hala/magazyn na sprzedaż

Cena
9 900 000
Powierzchnia
3290
Cena za m²
3009
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Hala produkcyjna z częścią biurową + magazyn
 
Nieruchomość usytuowana jest w zachodniej części Koszalina w Strefie Ekonomicznej.
W pobliżu przebiega międzynarodowa trasa E-28 Berlin-Kaliningrad, droga krajowa nr 11 łącząca Koszalin z Poznaniem i południem kraju oraz nowo wybudowana droga ekspresowa S6.
 
Działka ma powierzchnię 4 044 m2 i jest ogrodzona.
Na działce znajduje się wybudowany w 2006 r. zakład produkcyjno-magazynowy. W 2012 roku zakład został zmodernizowany i rozbudowany.
Powierzchnia łączna zabudowy (budynek „A”, „B” i „C”): 1 861,06 m2, łączna powierzchnia użytkowa (budynek „A”, „B” i „C”): 3 290,25 m2.
Zakład składa się z części produkcyjno-magazynowej i części administracyjnej (pomieszczenia biurowe oraz zaplecze socjalne).
Na terenie zakładu znajduje się parking dla samochodów osobowych.
 

 
Dane techniczne obiektu:
budynek „A”: powierzchnia zabudowy – 1 394,98 m2, powierzchnia użytkowa – 2 196,58 m2. Jednobryłowy budynek składający się z części produkcyjnej (parter) i administracyjnej (piętro). Konstrukcja szkieletowa, hala prefabrykowana stalowa systemu BORGA HALE. Strop prefabrykowany na podciągach stalowych, konstrukcja zadaszenia stalowa – ramy.
 
budynek „B”: powierzchnia zabudowy – 362,80 m2, powierzchnia użytkowa – 998,90 m2. Budynek trzykondygnacyjny, niepodpiwniczony, połączony z budynkiem „A”. Dach płaski o konstrukcji żelbetowej szkieletowej monolitycznej. Układ konstrukcyjny słupowo-płytowy, z pojedynczymi ścianami nośnymi. Klatka schodowa – żelbetowa. Ściany zewnętrzne z paneli stalowych powlekanych z rdzeniem styropianowym.  
 
budynek „C”: powierzchnia zabudowy – 103,28 m2, powierzchnia użytkowa – 94,77 m2. Wolnostojący budynek magazynowy, parterowy, niepodpiwniczony. Budynek o konstrukcji stalowej szkieletowej. Obudowa ścian z płyt warstwowych stalowych z rdzeniem ze styropianu, pokrycie blacha fałdowa trapezowa ocieplona wełną mineralną pokryta papą zgrzewalną.
 
Instalacje w obiekcie: wodociągowa, kanalizacyjna, ogrzewania, wentylacyjna, elektryczna, gazowa, techniczna, odgromowa.
 
 
 

  • ul. Ignacego Łukasiewicza, Koszalin
  • Hala/magazyn o powierzchni 3290 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Koszalin, Ignacego Łukasiewicza Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.