Łódź Teofilów
ul. Lniana
1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
175 000
Powierzchnia
27
Cena za m²
6481
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1974
Ogłoszenie
Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Teofilów, ul. Lniana. Zdjęcie 1 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Teofilów, ul. Lniana. Zdjęcie 2 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Teofilów, ul. Lniana. Zdjęcie 3 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Teofilów, ul. Lniana. Zdjęcie 4 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Teofilów, ul. Lniana. Zdjęcie 5
Lista zdjęć

Zadbana, ładnie utrzymana kawalerka położona w bloku na osiedlu Teofilów. Mieszkanie jest czyste i zadbane, w stanie do wprowadzenia. Z czasem można je sukcesywnie remontować. W przedpokoju obszerna, czterodrzwiowa szafa typu komandor. W kuchni meble w zabudowie. W pokoju na podłodze panele- w bardzo dobrym stanie. Okna i drzwi zewnętrzne wymienione. Brak podzielników ciepła. Czynsz przy 1 osobie wynosi 280 zła z zaliczkami na wodę i ogrzewanie. Blok świeżo po termomodernizacji, usytuowany w środku osiedla. Mieszkanie jest bardzo ciche. Przed blokiem miejsca parkingowe dla mieszkańców.

Dane o ofercie podane są według informacji zgłaszającego lub właściciela nieruchomości oraz na podstawie przeprowadzonych oględzin, mogą one odbiegać od stanu faktycznego. Oferta nie jest ofertą w rozumieniu Art. 66 i następnych kodeksu cywilnego.

Podana cena nieruchomości nie zawiera prowizji Biura. Za przeprowadzoną transakcję Biuro pobiera wynagrodzenie prowizyjne od klienta Kupującego.

  • Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 27 m²
  • parter w 4-piętrowym bloku z 1974 roku
  • Łódź, Teofilów, ul. Lniana
  • Piwnica
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Łódź Teofilów, Lniana Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.