Ropczyce Stawisko
ul. Mickiewicza
działka budowlana na sprzedaż

Cena
145 000
Powierzchnia
750
Cena za m²
193
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka budowlana Ropczyce Stawisko, ul. Mickiewicza. Zdjęcie 1 Działka budowlana Ropczyce Stawisko, ul. Mickiewicza. Zdjęcie 2 Działka budowlana Ropczyce Stawisko, ul. Mickiewicza. Zdjęcie 3 Działka budowlana Ropczyce Stawisko, ul. Mickiewicza. Zdjęcie 4 Działka budowlana Ropczyce Stawisko, ul. Mickiewicza. Zdjęcie 5 Działka budowlana Ropczyce Stawisko, ul. Mickiewicza. Zdjęcie 6 Działka budowlana Ropczyce Stawisko, ul. Mickiewicza. Zdjęcie 7 Działka budowlana Ropczyce Stawisko, ul. Mickiewicza. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Witam serdecznie. Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 7,5ar nr2000/1 z rozpoczętą budową fundamentami domu 100m2. Za całość 145.000zł do niewielkiej negocjacji. Położona przy centrum Ropczyc w pobliżu stadionu ul. Mickiewicza między domami 68b a 62b, osiedle domów jednorodzinnych, cicha okolica i spokojne sąsiedztwo. Droga dojazdowa gminna gruntowa utwardzona niecałe 100m od głównej ulicy Mickiewicza. Teren nie jest narażony na powodzie, osuwanie się terenu. Znakomita lokalizacja, w pobliżu przystanek autobusowy, podwórkowy plac zabaw, sklepy, szkoły, obiekty sportowe, urzędy, kościół, placówki zdrowia, itp.
Posiada wszystkie media: woda, kanalizacja, prąd, plany na gaz. Wymiary gruntu: Dł niecałe 70m x Szer 13,5m.
Projekt domu: LK412odbicie lustrzane LK-projekt.pl z własnymi zmianami małymi.
Wykonano: 7x12,8 fundament B20 szer 30cm, całą kanalizację podpiętą do kanalizacji sieciowej z własną podpiętą zasuwą burzową, która zapobiegnie wylaniu ścieków poprzez rury i sedes przy ulewach i powodzi z niższych terenów; woda jest w fundamencie kotłowni. Parter: od lewej kuchnia, salon, schody, korytarz, kotłownia, sypialnia, łazienka; Poddasze: od lewej pokój z balkonem, środek łazienka, pokój z balkonem lub można wykonać 4pokoje dzieląc te 2pokoje (mamy zamiar wykonać 3pokoje u góry). Nie ma możliwości zmian dodania okien na ścianie zachodniej. Ponieważ jeszcze nie ma wylewek to można zmienić układ kanalizacji. Z biegiem kilku miesięcy planowane wysprzątanie terenu i kontynuacja budowy co znacznie zmieni wartość całości.
W ziemi świetnie wszystko rośnie. Mimo iż to wąska działka to ma swoje możliwości i wartość.
Ceny nieruchomości gruntów w Polsce znacznie wzrosły (w centrum Ropczyc z mediami to powyżej 10.000zł za 1ar) jak i materiały budowlane i robocizna pracowników oraz pozwolenia całe dokumentacje projekt plany budowy to też spore koszty i czasu na załatwianie wszystkiego.
Wolna od kredytów. Proszę wpierw samemu/ej obejrzeć bo adres dokładny jest podany i jeśli ktoś się zdecyduje rozmawiać o konkretach to wtedy się spotkamy i uzgodnimy. Zapraszam do kontaktu telef. (nie oddzwaniam i nie smsuje więc dzwonić do skutku) i mailowego ,gdzie mogę wysłać więcej planów projektu. Zachęcam i pozdrawiam.

  • ul. Mickiewicza, Ropczyce Stawisko, powiat ropczycko-sędziszowski
  • Działka budowlana o powierzchni 750 m².
  • Długość: 70 m, szerokość: 14 m
  • Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Ropczyce Stawisko, Mickiewicza Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.