Grudziądz
ul. Dębowa
lokal na sprzedaż Bez pośrednika

Lokal Grudziądz, ul. Dębowa
Cena
2 300 000
Powierzchnia
527
Cena za m²
4 364
Grudziądz · 2 300 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Lokal Grudziądz, ul. Dębowa. Zdjęcie 1
Lokal Grudziądz, ul. Dębowa. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 69 000 zł na prowizji pośrednika!

Do sprzedania nieruchomość zlokalizowana w Grudziądzu przy ulicy Dębowej z bezpośrednim dostępem do jezdni. Działka o powierzchni 9481 m2. Obiekt usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji w mieście co pokazują fotografie.

W skład nieruchomości wchodzą dwa budynki i garaż o łącznej powierzchni  527 m2. Ponadto są cztery garaże blaszane. Obiekty przystosowane są do prowadzenia firmy jak i do zamieszkania albo jedno i drugie. Budynki wybudowane w wysokim standardzie, bardzo dobrze utrzymane.

 

Nieruchomość jest zaprojektowana w taki sposób aby można było usunąć wszystkie ściany działowe i przystosować obiekt do nowej funkcji. Media: prąd, woda, kanalizacja sanitarna, telefon stacjonarny. Budynek ogrzewany olejem, wyposażony również w automatykę ogrzewania elektrycznego. Obiekt wyposażony w klimatyzację, monitoring i alarm, automatykę nawadniania części ogrodowej. Wszystkie pomieszczenia użytkowe posiadają sieć LAN sprowadzoną do szafy serwerowej RACK.

 

Według MPZ w tym obrębie można uruchamiać usługi bez ograniczeń.

 

Wjazd i plac wokół budynku utwardzony kostką betonową. przygotowane pod auta ciężarowe.  Ogrodzenie od strony północnej betonowe, pozostała część ogrodzenia to słupki stalowe i siatka ocynkowana. Dwie bramy wjazdowe otwierane zdalnie. Wzdłuż granic i ogrodzeń duża ilość wysokiej zieleni. Dobra inwestycja pod zamieszkanie i idealna do prowadzenia firmy.

  • ul. Dębowa, Grudziądz
  • Na sprzedaż lokal o powierzchni 527 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.