Czechowice-Dziedzice
ul. Łagodna
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
380 000
Powierzchnia
56
Cena za m²
6786
Piętro
3 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2015
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Czechowice-Dziedzice, ul. Łagodna. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Czechowice-Dziedzice, ul. Łagodna. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Czechowice-Dziedzice, ul. Łagodna. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Czechowice-Dziedzice, ul. Łagodna. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Czechowice-Dziedzice, ul. Łagodna. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Czechowice-Dziedzice, ul. Łagodna. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Czechowice-Dziedzice, ul. Łagodna. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Czechowice-Dziedzice, ul. Łagodna. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Czechowice-Dziedzice, ul. Łagodna. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Czechowice-Dziedzice, ul. Łagodna. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Czechowice-Dziedzice, ul. Łagodna. Zdjęcie 11
Lista zdjęć

Sprzedam mieszkanie znajdujące się w Czechowicach -Dziedzicach na osiedlu ogrodzonym-strzeżonym (ul.Łagodna) nowe budownictwo.Mieszkanie w pełni umeblowane o bardzo wysokim standardzie wykończenia i gotowe do zamieszkania.Bardzo niskie koszty utrzymania.Mieszkanie posiada balkon oraz miejsca postojowe na ogrodzonym parkingu.Bardzo atrakcyjnyjna lokalizacja, blisko sklepy, szkoła i park.Dodatkowym plusem jest winda i brak gazu w mieszkaniu.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56 m²
  • 3 piętro w budynku z windą z 2015 roku
  • Czechowice-Dziedzice, ul. Łagodna
  • Garaż
  • Mieszkanie w wysokim standardzie
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Czechowice-Dziedzice, Łagodna Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.