Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z Ekspertem Finansowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową oraz pomoże wybrać bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie.

Borne

działka siedliskowa na sprzedaż

Cena
1 450 000
Powierzchnia
115568
Cena za m²
13
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu

Ogromna powierzchnia różnorodnego lasu z wyjątkowym,prywatnym krajobrazem, w którym codziennie będziesz odnajdywał nowe zauroczenia, a w tym będziesz miał 5,5 ha prywatnego jeziora. Oczywiście wyzwaniem tej nieruchomości jest pomysł na spokojne życie, ale jednocześnie w każdej chwili możesz na piechotę dojść do sąsiadów. Odległość do drogi wojewódzkiej to 3 km a odległość od Drawskiego to tylko 10 km. Ukształtowanie terenu lekko pofałdowane typowe dla Pojezierza Drawskiego. Istniejący plan przestrzenny umożliwia nabycie nieruchomości w całości i przez spełnieniu niewielu warunków związanych z zabudową zagrodową można tam znaleźć "swoje miejsce na ziemi". Odległość do wybrzeża morza, miasta Poznania oraz zachodniej granicy są bardzo podobne (2 godziny jazdy samochodem). Nieruchomość można przeznaczyć oprócz zamieszkania pod hodowlę szlachetnych zwierząt, np. konie, kuce, psy oraz uprawę wyjątkowych roślin, gdyż teren posiada bardzo naturalną biocenozę oraz nie skażony jest pod względem czystości powietrza, jest on częściowo ogrodzony. Cena do negocjacji.

  • Borne, gmina Ostrowice, powiat drawski
  • Działka siedliskowa o powierzchni 115568 m².
  • Media: woda, prąd
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Borne Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się i uzyskaj dostęp:
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?

Klauzula informacyjna NOTUS Finanse S.A. o ochronie danych osobowych

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.