Legnica
ul. Jaworzyńska
działka inwestycyjna na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
1 800 000
Powierzchnia
27000
Cena za m²
67
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka inwestycyjna Legnica, ul. Jaworzyńska. Zdjęcie 1 Działka inwestycyjna Legnica, ul. Jaworzyńska. Zdjęcie 2 Działka inwestycyjna Legnica, ul. Jaworzyńska. Zdjęcie 3 Działka inwestycyjna Legnica, ul. Jaworzyńska. Zdjęcie 4 Działka inwestycyjna Legnica, ul. Jaworzyńska. Zdjęcie 5 Działka inwestycyjna Legnica, ul. Jaworzyńska. Zdjęcie 6 Działka inwestycyjna Legnica, ul. Jaworzyńska. Zdjęcie 7 Działka inwestycyjna Legnica, ul. Jaworzyńska. Zdjęcie 8 Działka inwestycyjna Legnica, ul. Jaworzyńska. Zdjęcie 9 Działka inwestycyjna Legnica, ul. Jaworzyńska. Zdjęcie 10 Działka inwestycyjna Legnica, ul. Jaworzyńska. Zdjęcie 11
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Witam. Sprzedam działkę inwestycyjną w Legnicy. przy jednej z głównych ulic. Blisko do węzłów A4 i S3. Poza ścisłym centrum, teren słabo zurbanizowany ale z potencjałem. Legnica powoli zaczyna się rozbudowywać w tym kierunku. Bliskość rzeki, parku, terenów zielonych to spore atuty. 2,5km do ścisłego centrum to też zaleta. Działka ma kształt litery "L", jest równa, bez drzew i innych śmeci:) Zapraszam.

  • ul. Jaworzyńska, Legnica
  • Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 27000 m² (2.7 ha).
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana dzisiaj
Legnica, Jaworzyńska Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.