Łazy

działka rolno-budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
878 000
Powierzchnia
5799
Cena za m²
151
Ogłoszenie
Działka rolno-budowlana Łazy. Zdjęcie 1 Działka rolno-budowlana Łazy. Zdjęcie 2 Działka rolno-budowlana Łazy. Zdjęcie 3 Działka rolno-budowlana Łazy. Zdjęcie 4 Działka rolno-budowlana Łazy. Zdjęcie 5 Działka rolno-budowlana Łazy. Zdjęcie 6 Działka rolno-budowlana Łazy. Zdjęcie 7 Działka rolno-budowlana Łazy. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

OFERTA PRYWATNA. BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW. Na sprzedaż malownicza działka budowlano- rolna ze skałkami (Jurajskimi Ostańcami)!!! Nieruchomość położona w Łazach (Gmina Jerzmanowice- Przeginia). Jedyna taka działka do sprzedaży z wapiennymi ostańcami.

Powierzchnia całkowita działki to 5854 m2, w tym obecnie około 1300 m2 działki budowlanej, pozostała część stanowią w tej chwili tereny zielone. W nowym Studium Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego działka budowlana będzie zajmować ponad 3000 m2.

Pozostała część położona pośrodku działki stanowią tereny zielone. Działka z drogami dojazdowymi z dwóch stron, co może umożliwić podział i wyodrębnienie dwóch samodzielnych działek budowlanych. W granicy przebiegają media: woda, prąd, gaz. Działka w kształcie prostokąta o szerokości 25m. Środkowa część działki to piękny zielony zagajnik, w którym znajdują się dwa jurajskie ostańce. Zielony zakątek obok ostańców gwarantuje ciszę, spokój i cień w upalne dni. Lokalizacja działki gwarantuje dobry dojazd do Krakowa (ok 18 km) i Olkusza (ok. 15km). Działka częściowo ogrodzona. Z działki rozciąga się piękny widok na pobliska Dolinę Będkowską a podczas słonecznej pogody w oddali widoczne są Tatry. Malownicza Dolina Będkowska z wodospadem Szum, Czarcimi Wrotami, ze skałką „Dupa Słonia” i innymi atrakcjami znajduje się zaledwie 20- 30 minut spacerem od działki. W pobliżu znajduje się również słynna jaskinia Nietoperzowa, skałki wspinaczkowe Łabajowa i Łabajowa Góra. Kilkunastominutowa zaś jazda rowerem doprowadzi nas do Ojcowskiego Parku Krajobrazowego z Jaskinią Łokietka.

  • Łazy, gmina Jerzmanowice-Przeginia, powiat krakowski
  • Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 5799 m².
  • Szerokość: 25 m
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Łazy Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.