Sikory

hala/magazyn na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
1 400 000
Powierzchnia
810
Cena za m²
1728
Ogłoszenie
Hala/magazyn Sikory. Zdjęcie 1 Hala/magazyn Sikory. Zdjęcie 2 Hala/magazyn Sikory. Zdjęcie 3 Hala/magazyn Sikory. Zdjęcie 4 Hala/magazyn Sikory. Zdjęcie 5 Hala/magazyn Sikory. Zdjęcie 6 Hala/magazyn Sikory. Zdjęcie 7 Hala/magazyn Sikory. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Miejscowość Sikory około 10km od Czaplinka, pięknie usytuowany dom wraz z halą produkcyjną oraz działką w pobliżu jezior i lasów
Dom o powierzchni 220m2 - na parterze 5 pokoi, 2 łazienki, 2 kuchnie które mogą tworzyć dwa osobne mieszkania ,na poddaszu pokój z łazienka oraz strych.
W dalszej część posesji znajdują się 2 garaże o pow. 20m2 i 40m2 oraz wiata o powierzchni 26m2. Hale produkcyjne o pow.270m2 oraz 260m2 połączone ze sobą wraz z biurem oraz z zapleczem socjalnym. Do posesji przynależy również działka rekreacyjna. To wszystko usytuowane jest na działce pow.6000m2.

Piękna spokojna okolica -Gorąco poleca

  • Sikory, gmina Czaplinek, powiat drawski
  • Na sprzedaż hala/magazyn o powierzchni 810 m² na działce o powierzchni 6000 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Sikory Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.