Prusice
ul. Kolejowa
hala/magazyn na sprzedaż

Cena
2 300 000
Powierzchnia
1300
Cena za m²
1769
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Hala/magazyn Prusice, ul. Kolejowa. Zdjęcie 1 Hala/magazyn Prusice, ul. Kolejowa. Zdjęcie 2 Hala/magazyn Prusice, ul. Kolejowa. Zdjęcie 3 Hala/magazyn Prusice, ul. Kolejowa. Zdjęcie 4 Hala/magazyn Prusice, ul. Kolejowa. Zdjęcie 5 Hala/magazyn Prusice, ul. Kolejowa. Zdjęcie 6 Hala/magazyn Prusice, ul. Kolejowa. Zdjęcie 7 Hala/magazyn Prusice, ul. Kolejowa. Zdjęcie 8 Hala/magazyn Prusice, ul. Kolejowa. Zdjęcie 9 Hala/magazyn Prusice, ul. Kolejowa. Zdjęcie 10 Hala/magazyn Prusice, ul. Kolejowa. Zdjęcie 11
Lista zdjęć

Na sprzedaż nieruchomości położone niedaleko od centrum miasta Prusice, obręb Prusice, powiat trzebnicki, województwo dolnośląskie:

1. Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkami magazynowymi (działka 150/50 AM-1 o powierzchni 0,3560 ha)

2. Nieruchomość gruntowa (działka 150/58 AM-1 o powierzchni 0,1216 ha).

Powierzchnia użytkowa budynków (działka 150/50 AM-1):

- magazynowa 1180 m2

- biurowa 70m2

- socjalno-biurowa 50m2

Cała powierzchnia działki posiada utwardzenie wykonane z kostki brukowej, co pozwala na jej wykorzystanie jako zarówno parking jak i plac manewrowo-składowy do przejściowego przechowywania towarów.

Teren oświetlony i monitorowany, wyposażony w instalacje elektryczną, wodną, kanalizację zarówno sanitarną oraz burzową.

Budynki na nieruchomości wzniesione w 95, poddane gruntownemu remontowi oraz przebudowie i rozbudowie. Budynek biurowo-magazynowy w stanie bardzo dobry, pozostałe budynki w stanie dobrym.

Natomiast działka 150/58 AM-1 to teren niezabudowany, ogrodzony, utwardzony kostką brukową na którym znajduje się parking.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzeni miasta Prusice teren jest przeznaczony na cele usługowe (7U) rozumiane jako tereny, na których zlokalizowano obiekty i urządzenia do sprzedaży towarów i świadczenia usług w tym handlu detalicznego o powierzchni sprzedaży do 2000m2.

Możliwa zarówno bezpośrednia sprzedaż nieruchomości jak i wszystkich udziałów firmy Glob Sp. z o.o., która jest właścicielem obu nieruchomości.

Nieruchomość jest obecnie wynajmowana, w związku z tym brak aktualnych zdjęć wewnątrz budynków i magazynów.

Wartość nieruchomości na podstawie operatu szacunkowego z 10.01.2021:

- 150/50 AM-1: 2 665 000 zł

- 150/58 AM-1: 157 000 zł

Gmina Prusice posiada dobre warunki komunikacyjne, od Wrocławia 35 km (30 min drogą ekspresową S5), leży przy trasie komunikacyjnej S5 oraz S8 Wrocław - Poznań.

Dobry punkt na sklep, hurtownie czy skład materiałow.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego.

  • ul. Kolejowa, Prusice, powiat trzebnicki
  • Hala/magazyn o powierzchni 1300 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Prusice, Kolejowa Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.





Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.