Będkowice

działka na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
288 000
Powierzchnia
576
Cena za m²
500
Ogłoszenie
Działka Będkowice. Zdjęcie 1
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Witam, mam do sprzedania pięknie położoną, widokową działkę rolno-leśną z możliwością odrolnienia i/lub zabudowy, 57,6 arów w gminie Wielka Wieś, miejscowość: Będkowice, na granicy ze Szklarami. Działka piękna o każdej porze roku, na wzniesieniu. 25 km od Krakowa, w zasięgu dojazdu rowerem.

Dojazd do działki z dwóch stron, media w zasięgu, blisko tras turystycznych, widokowe zejście do Dolinki Będkowskiej i skały. Działka w kształcie trapezu, płaska, od strony drogi rolna, teraz rosną tam jeżyny, w granicy działki kilka starych modrzewi, w głębi zalesiona, z możliwością nasadzeń szlachetnych gatunków drzew. Działka z dużym potencjałem. Bez konieczności "bycia rolnikiem!" Bez pośredników. Będkowice, dokładnie na granicy ze Szklarami, blisko punktu widokowego Na Brodle.

  • Będkowice, gmina Wielka Wieś, powiat krakowski
  • Na sprzedaż działka o powierzchni 576 m².
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Będkowice Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.