Jastrzębie-Zdrój
ul. Krakowska
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
205 000
Powierzchnia
46
Cena za m²
4457
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Krakowska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Krakowska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Krakowska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Krakowska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Krakowska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Krakowska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Krakowska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Krakowska. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Krakowska. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Krakowska. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Krakowska. Zdjęcie 11 Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Krakowska. Zdjęcie 12 Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Krakowska. Zdjęcie 13 Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Krakowska. Zdjęcie 14
Lista zdjęć

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie usytuowane w pięknej i spokojnej okolicy.W mieszkaniu są plastikowe okna oraz drzwi z antywłamaniowymi ryglami.Kuchnia otwarta na salon z kamienną scianą oraz wyjściem na balkon z widokiem na piękną zieleń, której nie przysłania żadej inny budynek. W kuchni zostaje sprzęt w zabudowie, w tym zmywarka. Kuchnia, łazienka i przedpokój w płytkach, salon i sypialnia panele.Wielkim atutem są duże szafy typu komander, dwie w przedpokoju oraz jedna w sypialni z dużą ilością szuflad.Na scianach tapety oraz ładna farba strukturalna.Mieszkanie jasne i przestronne.

Do mieszkanie przynależy piwnica.Dodatkowo wspólna wózkarnia.

Dodatkowym atutem jest miłe sąsiedztwo oraz zawsze wolne miejsca parkingowe przed blokiem.

W sąsiedztwie znajduje się urząd miasta,kościół,przystanek,poczta i apteka całodobowa, kilka placy zabaw, szkoły. Zapraszamy serdecznie na prezentację. Ogłoszenie prywatne, bez posredników oraz żadnych dodatkowych kosztów. 

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m²
  • 3 piętro w 4-piętrowym bloku
  • Jastrzębie-Zdrój, ul. Krakowska
  • Balkon, piwnica
  • Okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Jastrzębie-Zdrój, Krakowska Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.