Domaradz

gospodarstwo na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
700 000
Powierzchnia
200
Cena za m²
3500
Pow. działki
11 ha
Ogłoszenie
gospodarstwo Domaradz. Zdjęcie 1 gospodarstwo Domaradz. Zdjęcie 2 gospodarstwo Domaradz. Zdjęcie 3 gospodarstwo Domaradz. Zdjęcie 4 gospodarstwo Domaradz. Zdjęcie 5 gospodarstwo Domaradz. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Witam.
Sprzedam dom wraz z 11 hektarowym gospodarstwem rolnym znajdujący się w pięknej okolicy Stobrawskiegiego Parku Krajobrazowego. Dom ma 200m2. Na parterze znajdują się 4 pokoje, kuchnia, łazienka i spiżarki, a na piętrze duży strych. Ponadto są dwa duże garaże, sodoła i stajnia. Większość ziemi znajduje się przy granicy domu co daje duże możliwości na działalność agroturystyczną i ułatwia prowadzenie gospodarstwa. Dom posiada przyłącz do wodociągu, szambo i centralne ogrzewanie. Choć jest to mała wieś jest tutaj szkoła, przedszkole i są sklepy spożywcze,. Do ośrodka zdrowia jest zaledwie 5 km, a do kościoła 2 km. Kursują także autobusy PKS. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny. Zapraszam

  • Domaradz, gmina Pokój, powiat namysłowski
  • Na sprzedaż budynek o powierzchni 200 m²
  • Działka 110000 m² (11 ha)
  • Garaż
  • Media: woda, szambo
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Domaradz Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.