Sulejów

nieruchomość komercyjna na sprzedaż Bez pośrednika

Nieruchomość komercyjna Sulejów
Cena
999 000
Powierzchnia
454
Cena za m²
2 200
Ogłoszenie
Nieruchomość komercyjna Sulejów. Zdjęcie 1 Nieruchomość komercyjna Sulejów. Zdjęcie 2 Nieruchomość komercyjna Sulejów. Zdjęcie 3 Nieruchomość komercyjna Sulejów. Zdjęcie 4 Nieruchomość komercyjna Sulejów. Zdjęcie 5
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Nieruchomość komercyjna Sulejów. Zdjęcie 1
Nieruchomość komercyjna Sulejów. Zdjęcie 1

Bez pośrednika

Nieruchomość znajduje się w centrum Sulejowa, przy nowo zrewitalizowanym dużym placu. Bezpośrednio obok budowana jest kładka pieszo-rowerowa. Po sąsiedzku jedyny w mieście zakład fotograficzny. Na przeciwko jest sklep spożywczy oraz sklep piekarni-cukierni wraz z kawiarnią. Bezpośrednio po drugiej stronie nowo budowanej kładki nad Pilicą postępuje budowa Auli Gminnej wraz z Biblioteką oraz budowa prywatnej przychodni zdrowia. Budynek znajduje się przy drodze, do położonego nieopodal kościoła parafialnego, dla mieszkańców drugiej części miasta. Nieruchomość składa się z dwóch działek o powierzchni ok.1400m2. Podwórze utwardzone kostką betonową na pow. ok.410m2. Na działce znajduje się studnia z wodą. Budynek jednopiętrowy bez podpiwniczenia. Na parterze od ulicy znajduje się lokal/lokale użytkowe, powierzchnia lokali to 220m2. Do lokalu/i wiodą dwa bezpośrednie wejścia z ulicy oraz jedno od podwórza. Od podwórza znajduje się kotłownia ze składem na węgiel i garaż powierzchnia łączna około 35m2. Na piętrze znajduje się mieszkanie o powierzchni 200m2/135m2 użytkowych. Istnieje możliwość podziału części mieszkalnej na mniejsze części. Na działce znajduje się budynek gospodarczy z wiatą.

  • Sulejów, powiat piotrkowski
  • Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzchni 454 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Ta nieruchomość może być Twoja
już od -

Wkład własny: -
Okres spłaty: -
Oblicz zdolność kredytową

Sulejów Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Adresowo.pl
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.