Pilzno
ul. Bujnowskiego
lokal na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
4 300 000
Powierzchnia
1418
Cena za m²
3032
Ogłoszenie
Lokal Pilzno, ul. Bujnowskiego. Zdjęcie 1 Lokal Pilzno, ul. Bujnowskiego. Zdjęcie 2 Lokal Pilzno, ul. Bujnowskiego. Zdjęcie 3 Lokal Pilzno, ul. Bujnowskiego. Zdjęcie 4 Lokal Pilzno, ul. Bujnowskiego. Zdjęcie 5
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Przedmiotem sprzedaży jest samodzielny budynek handlowo-usługowy (w tym możliwe usługi hotelarskie i gastronomia), usytuowany przy drodze nr 73, wylot z Pilzna w kierunku na Jasło. Budynek wraz z parkingiem posiada bezpośredni zjazd z drogi i został posadowiony na dwóch działkach gruntowych, o łącznej powierzchni 0,48 ha. Przedmiotem sprzedaży jest również przylegająca do obiektu działka o powierzchni 0,79 ha (działka nr 221/5).
Budynek wyposażony jest w instalacje wod-kan, elektryczną, gazową oraz teletechniczne. Funkcjonował jako restauracja z salą weselną na piętrze, hotel a w części jako powierzchnia handlowa i usługowa.  
Bezpośrednio z oferowaną nieruchomością sąsiaduje nie objęta niniejszą ofertą działka, na której usytuowano utwardzony kostką parking oraz tereny rekreacyjne (scena, drewniany obiekt z grillem i zapleczem). Działka ta może podlegać sprzedaży na rzecz osób zainteresowanych, niezależnie od ogłoszonego przedmiotu sprzedaży i na warunkach odrębnie ustalonych z właścicielem.

  • ul. Bujnowskiego, Pilzno, powiat dębicki
  • Na sprzedaż lokal o powierzchni 1418 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Pilzno, Bujnowskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.