Barcinek

działka budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Działka budowlana Barcinek
Cena
298 000
Powierzchnia
3139 m²
Cena za m²
95
Barcinek · 298 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Działka budowlana Barcinek. Zdjęcie 1
Działka budowlana Barcinek. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 8 900 zł na prowizji pośrednika!

#*KLIMATYCZNA*REKREACYJNA*BUDOWLANA *NAD RZEKĄ*IZERY*#

Super klimatyczna działka do zabudowy jednorodzinnej, pozycjonowana na płaskowyżu przed połacią wiekowego lasu. Jest tu tylko kilka posesji (również second home) w ustronnym, cichym i bezpiecznym zarzeczu. Z południową ekspozycją, komfortowo bo powyżej innych wyniesiona tarasem, jest nasłoneczniona, z aurą dającą wytchnienie. Widokowa i w otoczeniu formacji sięgających panoramą na Karkonosze i Izery. Jednocześnie w Parku Krajobrazowym Doliny Bobru, vis-a-vis za rzeką, z siedliskiem NATURA 2000. Przytulne „gniazdko” utożsamia mieszkalny, wypoczynkowy, intymny i zdrowotny zakątek z Pogórza Izerskiego. Przypomina oazę spokoju, niesie radość obcowania z naturą, ukojenie i relaks.
W kolebce stu letniej historii uzdrowiskowej i wodolecznictwa od roku 1887, a innymi słowy aktualnie przy dziewiczym kompleksie leśnym i rzecznej wciosowej dolinie - z jej otwarciem, z działki tylko metry przez drogę. Otóż przełomem topograficznym obok, wartka rzeka aerozolem tworzy inhalator i aktywny pro zdrowotny mikroklimat aktywując zarazem intensywnie bujną przyrodę. Realnie więc już od działki zastaniemy witalny ekosystem, świeżą bryzę biosfery, wyrosłe szczyty pogórza, punkty widokowe, formacje skalne, a doliną napotkamy na leśne ostępy wyniosłe po grzbiety wzniesień i strumyki wędrujące w dorzeczu Kamienicy. Drogami nadleśnictwa, szlakami pieszymi oraz ER-6, skorzystamy bezpiecznie z rozległych eksploracji tej przestrzeni, również do pobliskiego jeziora i zapory.

By dojechać do celu, w kilka minut za obrzeżem miasta skręcamy z DK30 w odcinek drogi powiatowej, tylko o miejscowym przeznaczeniu, bez przelotowego transferu pojazdów z ograniczeniem hałasu i spalin. Za mostem nad rzeką nowa, boczna alejka asfaltowa po 200-u metrach, zakończy bieg przy granicy nieruchomości 18/3. Użytkowana przez mieszkańców z 4-5 posesji.

Rynek miasta Jelenia Góra osiągalny jest z działki maksymalnie w 15 minut, podobnie Uzdrowisko Cieplice - a to szybciej niż odległe jej dzielnice. Niewiele bo 25-35 minut do Karpacza, Szklarskiej Poręby czy Świeradowa Zdrój.

Kiedy tylko zapragniesz magii przyrody z bliska, ciszy z ptasim śpiewem, więcej prywatności, odpoczynku i regeneracji … , jest za progiem każdego dnia! Nawet w opcji z pełnym udziałem w lokalnym spektaklu natury, pieszo lub rowerem to tylko przysłowiowe dwa kroki od domu! To najcenniejsze w tym zaułku i to przyciąga - klimat pogórza, poczucie wolności, spokój, krajobraz i zjawiskowa w dorzeczu przyroda.

Zapraszam! Oferta bezpośrednia od właścicieli z miejsca zdarzenia! Nadal pozostaje obok wolna 0,5 ha MN1.

MPZP Uchwała Nr. LXXI.438.2024

  • Barcinek, gmina Stara Kamienica, powiat karkonoski
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3139 m².
  • Numer ewidencyjny działki: 18/3
  • Dojazd: asfalt
  • Media: woda nieprzyłączona, oczyszczalnia przydomowa, prąd, gaz nieprzyłączony
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana przedwczoraj
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.