Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Korczyna Zawiśle
ul. Zawiśle
działka budowlana na sprzedaż

Cena
150 000
Powierzchnia
2507
Cena za m²
60
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Na sprzedaż działka o powierzchni 25,07 ar, położona w miejscowości Korczyna, obok adresu Zielona 1 (Zawiśle). Działka w pełni uzbrojona: kanalizacją, woda, prąd, pozwolenie na gaz. Z jednej strony działki znajduje się ściana lasu, a z dwóch otoczona jest drogą gminną z bezpośrednim dojazdem z drogi asfaltowej. Tuż przy działce przystanek autobusowy, punkt widokowy oraz wyciąg narciarski. Ponadto na działce znajduje się blaszak garażowy oraz WC. W blaszaku znajduje się ogrodzenie z siatki i drewniane bale. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy oraz pozwolenie na budowę energooszczędnego domu (grudzień 2019r.) projekt "Dom w Kartamusach"

Na działce wykonano badania geologiczne gruntu, a budynek został wytyczony przez geodetę. Posiadam również szczegółowy kosztorys materiałów i robocizny, dzięki któremu jesteśmy wstanie zaoszczędzić podczas budowania domu.

Zapraszam do obejrzenia galerii i kontaktu.

  • ul. Zawiśle, Korczyna Zawiśle, powiat krośnieński
  • Działka budowlana o powierzchni 2507 m².
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: drewniane
  • Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Korczyna Zawiśle, Zawiśle Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.