Szczecin Gumieńce
ul. Tenisowa
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
445 000
Powierzchnia
45
Cena za m²
9723
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Gumieńce, ul. Tenisowa. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Gumieńce, ul. Tenisowa. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Gumieńce, ul. Tenisowa. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Gumieńce, ul. Tenisowa. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Gumieńce, ul. Tenisowa. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Gumieńce, ul. Tenisowa. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Gumieńce, ul. Tenisowa. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Gumieńce, ul. Tenisowa. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Na sprzedaż w pełni wykończone, jasne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem (4,27m2), do którego przynależy miejsce w garażu podziemnym i komórka lokatorska.
Mieszkanie znajduje się na parterze budynku, na nowym osiedlu, przy ślepej ulicy prowadzącej do obiektów sportowych i ogródków działkowych.
Mieszkanie składa się z salonu (21,98m2) połączonego z w pełni wyposażoną kuchnią (meble na wymiar, kuchenka elektryczna, duża zmywarka, lodówka w zabudowie). Drugi pokój (13,19m2) z dużą szafą typu komandor. Ustawna łazienka (4,71m2) z wanną. W przedpokoju (5,89m2) znajduje się szafa typu komandor. Rolety zewnętrzne we wszystkich oknach.
Winda zjeżdża do hali garażowej.
Spokojne i ciche otoczenie z bardzo dobrą komunikacją z resztą miasta, kilka minut od ścisłego centrum. W pobliżu rynek, sklepy, apteka, przedszkole, obiekty rekreacyjne.   

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,77 m²
  • parter w apartamentowcu z windą
  • Szczecin, Gumieńce, ul. Tenisowa
  • Balkon, piwnica, miejsce w hali garażowej
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Szczecin Gumieńce, Tenisowa Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.