Lubań Centrum

lokal na sprzedaż

Cena
590 000
Powierzchnia
243
Cena za m²
2428
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lokal Lubań Centrum. Zdjęcie 1 Lokal Lubań Centrum. Zdjęcie 2 Lokal Lubań Centrum. Zdjęcie 3 Lokal Lubań Centrum. Zdjęcie 4 Lokal Lubań Centrum. Zdjęcie 5 Lokal Lubań Centrum. Zdjęcie 6 Lokal Lubań Centrum. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Witam,

Do sprzedania lokal usługowy, kamienica z 2008 roku, w bardzo dobrym stanie, w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Lubania. Powierzchna 243m2 o regularnym kształcie prostokąta, położony przy drodze krajowej nr 30 Zgorzelec- Jelenia Góra, nieopodal lubańskiej starówki. Lokal wyposażony w: toaletę, kącik gospodarczy, klimatyzację oraz media tj. prąd, gaz, woda, internet. Budynek wyposażony w instalację wideo monitoringu, plac parkingowy z dogodnym dojazdem pod same drzwi.  Duże witryny okienne, szerokie wejście od frontu budynku oraz szeroka i wysoka brama towarowa z tyłu budynku. Możliwy jest podział na mniejsze lokale usługowe lub przekwalifikowanie na lokale mieszkalne (posiadam wstępną dokumentację oraz koncepcję przebudowy). Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i zapraszam na prezentację

  • Lubań Centrum, powiat lubański
  • Na sprzedaż lokal o powierzchni 243 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Lubań Centrum Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.