Szczecin
ul. Lutniana
1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
350 000
Powierzchnia
41
Cena za m²
8475
Piętro
1 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 1-pokojowe Szczecin, ul. Lutniana. Zdjęcie 1 Mieszkanie 1-pokojowe Szczecin, ul. Lutniana. Zdjęcie 2 Mieszkanie 1-pokojowe Szczecin, ul. Lutniana. Zdjęcie 3 Mieszkanie 1-pokojowe Szczecin, ul. Lutniana. Zdjęcie 4 Mieszkanie 1-pokojowe Szczecin, ul. Lutniana. Zdjęcie 5 Mieszkanie 1-pokojowe Szczecin, ul. Lutniana. Zdjęcie 6 Mieszkanie 1-pokojowe Szczecin, ul. Lutniana. Zdjęcie 7 Mieszkanie 1-pokojowe Szczecin, ul. Lutniana. Zdjęcie 8 Mieszkanie 1-pokojowe Szczecin, ul. Lutniana. Zdjęcie 9 Mieszkanie 1-pokojowe Szczecin, ul. Lutniana. Zdjęcie 10
Lista zdjęć

Oferuję na sprzedaż mieszkanie położone w apartamentowcu objętym monitoringiem z całodobową portiernią, windą, patio oraz podjazdem dla niepełnosprawnych. Budynek zlokalizowany jest przy ul. Lutnianej 38, z jednej strony z dala od hałaśliwego centrum, a z drugiej tuż w pobliżu Jasnych Błoni; bliskość centrum sprawia, że mieszkańcy mają zapewniony dostęp do wszelkich obiektów handlowo - usługowych, rozrywkowych, szkolno - wychowawczych oraz opieki zdrowotnej. W pobliżu rozbudowany węzeł komunikacji miejskiej. Możliwość wynajęcia miejsca postojowego.
Mieszkanie o powierzchni 41,30 m² składa się z pokoju dziennego z wyjściem na przestronny balkon, kuchni, hollu oraz łazienki. Czynsz w wysokości około 220 zł (w tym zaliczki na wodę, opłata portierni). Mieszkanie idealne pod najem krótkoterminowy z uwagi na lokalizację i całodobową portiernię. Propozycja przygotowana z myślą o inwestorach poszukujących sposobów na bezpieczną lokatę kapitału, a także stały zysk z najmu. 

  • Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 41,30 m²
  • 1 piętro w apartamentowcu z windą
  • Szczecin, ul. Lutniana
  • Balkon, możliwość wynajęcia garażu
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Szczecin, Lutniana Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.