Krzeszowice

działka budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
269 000
Powierzchnia
2900
Cena za m²
93
Ogłoszenie
Działka budowlana Krzeszowice. Zdjęcie 1 Działka budowlana Krzeszowice. Zdjęcie 2 Działka budowlana Krzeszowice. Zdjęcie 3 Działka budowlana Krzeszowice. Zdjęcie 4 Działka budowlana Krzeszowice. Zdjęcie 5 Działka budowlana Krzeszowice. Zdjęcie 6 Działka budowlana Krzeszowice. Zdjęcie 7 Działka budowlana Krzeszowice. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Dzień dobry,
sprzedam działkę budowlaną w gminie Krzeszowice w bliskim sąsiedztwie miejscowości Nawojowa Góra.Zgodnie z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego, działka leży na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej- MNU2.Powierzchnia działki 2900 m2.
Dojazd do działki lokalną drogą asfaltową od strony południowej.W sąsiedztwie działki znajdują się takie media jak:- prąd,
- gaz,
- woda,- kanalizacjaW niedalekiej przyszłości przez północną części działki ma przebiegać lokalna droga, która będzie łączyć się z drogą krajową 79 ( Kraków- Katowice).Działkę można podzielić na dwie mniejsze.Do działki przynależy mniejsza działka o pow. 201 m2, która położona jest tuż nad rzeką.Działka położona w bliskim sąsiedztwie tenczyńskiego parku krajobrazowego.Odległość od Krakowa, ok. 24 kmPolecam wszystkim szukającym spokoju i zieleni.
W związku z planowanym zagospodarowaniem przestrzennym i budową drogi łączącej się z drogą krajową 79 w przyszłości dodatkowo pojaw się druga droga dojazdowa.
W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Jeśli nie będę mógł odebrać- oddzwonię.Agencjom nieruchomości dziękuję.

  • Krzeszowice, powiat krakowski
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2900 m².
  • Dojazd: asfalt
  • Media: kanalizacja
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Krzeszowice Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.