Popowo-Letnisko

działka budowlana na sprzedaż

Cena
239 000
Powierzchnia
2904
Cena za m²
82
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka budowlana Popowo-Letnisko. Zdjęcie 1 Działka budowlana Popowo-Letnisko. Zdjęcie 2 Działka budowlana Popowo-Letnisko. Zdjęcie 3 Działka budowlana Popowo-Letnisko. Zdjęcie 4 Działka budowlana Popowo-Letnisko. Zdjęcie 5 Działka budowlana Popowo-Letnisko. Zdjęcie 6 Działka budowlana Popowo-Letnisko. Zdjęcie 7 Działka budowlana Popowo-Letnisko. Zdjęcie 8 Działka budowlana Popowo-Letnisko. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Sprzedam bezpośrednio działkę z możliwością zabudowy w miejscowości Popowo-letnisko (gm. Somianka) o pow. 2904 m2 (numer w ewidencji gruntów i budynków: 143504_2.0030.523). Działka oczyszczona i ogrodzona w doskonałej lokalizacji. Wjazd na działkę z utwardzonej Al. Kamiennej. Na działce jest własne ujęcie wody. Agencjom dziękuję.

  • Popowo-Letnisko, gmina Somianka, powiat wyszkowski
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2904 m².
  • Dojazd: utwardzony
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 4 dni temu
Popowo-Letnisko Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.