Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Koszalin Rokosowo

działka budowlana na sprzedaż

Cena
355 000
Powierzchnia
903
Cena za m²
393
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Do sprzedaży dwie działki budowlane 442/2 oraz 442/3 o łącznej powierzchni 903m2 położone w malowniczej części osiedla Rokosowo w Koszalinie. Sprzedaż wyłącznie w pakiecie – nie ma możliwości zakupu pojedynczej działki.

Działki objęte miejscowym planem zagospodarowania terenu i oznaczone jako 33MJ czyli tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej. Możliwość wybudowania domu jednorodzinnego wolnostojącego lub jednorodzinnego dwulokalowego.

Działka płaska, równa, w kształcie prostokąta. Od frontu nasadzenia w postaci kilkudziesięciu pięciometrowych tuj szmaragdowych, które oprócz niepowtarzalnego efektu wizualnego stanowią naturalne wygrodzenie przez co miejsce to oaza prywatności. Na działce również kilka nasadzeń owocowych które będą usunięte (brak konieczności uzyskania zezwolenia na wycinkę).

Położenie działki w bliskiej odległości od parku (100m). W niedalekiej odległości sklepy, przystanek autobusowy, szkoła oraz przedszkole.

Dojazd drogą utwardzoną. Wszystkie media bezpośrednio w drodze przy działce.

  • Koszalin Rokosowo
  • Działka budowlana o powierzchni 903 m².
  • Dojazd: utwardzony
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Koszalin Rokosowo Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.