Leszczynki

działka budowlana na sprzedaż

Cena
160 000
Powierzchnia
3000
Cena za m²
53
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka budowlana Leszczynki. Zdjęcie 1 Działka budowlana Leszczynki. Zdjęcie 2 Działka budowlana Leszczynki. Zdjęcie 3 Działka budowlana Leszczynki. Zdjęcie 4 Działka budowlana Leszczynki. Zdjęcie 5 Działka budowlana Leszczynki. Zdjęcie 6 Działka budowlana Leszczynki. Zdjęcie 7 Działka budowlana Leszczynki. Zdjęcie 8 Działka budowlana Leszczynki. Zdjęcie 9 Działka budowlana Leszczynki. Zdjęcie 10 Działka budowlana Leszczynki. Zdjęcie 11 Działka budowlana Leszczynki. Zdjęcie 12 Działka budowlana Leszczynki. Zdjęcie 13
Lista zdjęć

Posiadamy na sprzedaż piękną działkę budowlaną o nr 33/9 w miejscowości Leszczynki, gm. Sierakowice - działka posiada wydane warunki zabudowy na budowę dwóch domów mieszkalnych, ma również zapewniony dojazd do drogi powiatowej przez drogę wewnętrzną, woda jak również prąd znajdują się w pobliżu działki.

W okolicy bardzo ładne lasy, do jezior Raduńskich kilka minut samochodem, kąpielisko widoczne na zdjęciu w Borucinie oddalone jest o 6 km od wydzielonych działek, szkoła podstawowa i najbliższy sklep oddalony o 2,5 km (Kamienica Szlachecka).

Na sprzedaż posiadamy inne działki o powierzchni od 1200 do 3100 m.kw., w cenie od 55 złotych do 70 złotych za m.kw. Wszystkie działki sprzedawane są wraz z udziałem procentowym w drodze wewnętrznej, który to udział nie wlicza się do ceny nieruchomości.

Istnieje możliwość sprzedaży ratalnej.

  • Leszczynki, gmina Sierakowice, powiat kartuski
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3000 m².
  • Numer ewidencyjny działki: 33/9
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana wczoraj
Leszczynki Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.