Łódź
ul. Przędzalniana
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
315 000
Powierzchnia
56
Cena za m²
5625
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1960
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź, ul. Przędzalniana. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź, ul. Przędzalniana. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź, ul. Przędzalniana. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź, ul. Przędzalniana. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź, ul. Przędzalniana. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź, ul. Przędzalniana. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź, ul. Przędzalniana. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie położone na 3 piętrze w bloku z cegły przy ul. Przędzalnianej. Nieruchomość jest w dobrym stanie technicznym, w stanie gotowym do wprowadzenia. Dziewięć lat temu został przeprowadzony remont wszystkich pomieszczeń , podczas którego wymienione zostały także instalacje elektryczna i hydrauliczna ( piony kanalizacyjne wymienione przez spółdzielnię 3 lata temu). W pokojach na podłogach wysokiej jakości deska, w kuchni i przedpokoju terakota ( ogrzewanie podłogowe). Wszystkie pomieszczenia są przestronne i bardzo ustawne. Z dużego pokoju wyjście na balkon. W sypialni pojemna szafa w zabudowie. Wysokość pomieszczeń 277 cm . Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z KW, czynsz około 550 zł ( są podzielniki ciepła). Mieszkanie w bardzo dobrym stanie ( ewentualnie można odświeżyć ściany, ale to kwestia gustu). Na wyposażeniu pozostaje zabudowa mebli kuchennych ( bez sprzętów AGD) oraz szafa w sypialni. Istnieje możliwość pozostawienia pozostałych mebli ruchomych za dodatkową opłatą. Zapraszam na prezentację. Mieszkanie absolutnie warte swojej ceny !

Dane o ofercie podane są według informacji zgłaszającego lub właściciela nieruchomości oraz na podstawie przeprowadzonych oględzin, mogą one odbiegać od stanu faktycznego. Oferta nie jest ofertą w rozumieniu Art. 66 i następnych kodeksu cywilnego.

Podana cena nieruchomości nie zawiera prowizji Biura. Za przeprowadzoną transakcję Biuro pobiera wynagrodzenie prowizyjne od klienta Kupującego.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56 m²
  • 3 piętro w 4-piętrowym bloku z 1960 roku
  • Łódź, ul. Przędzalniana
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź, Przędzalniana Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.