Szczecin Centrum

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
320 000
Powierzchnia
49
Cena za m²
6531
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Centrum. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Centrum. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Centrum. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Centrum. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Centrum. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Centrum. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Centrum. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Centrum. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią obok Teatru Pleciuga. Metraż powiększony o zabudowany balkon, 52m2, (w kw 49m2). IV piętro w 4 piętrowym bloku bez windy. Jednostronne, ciche z oknami na zieleń. Bezpieczna i spokojna okolica, jednocześnie blisko do centrum i parku. Mieszkanie własnościowe z kw, wspólnota Vrel. Opłaty około 600 zł. Do remontu lub odświeżenia, w zależności od potrzeb. Wydanie do uzgodnienia. Cena do negocjacji.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m²
  • 4 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy
  • Szczecin, Centrum
  • Balkon, osobna kuchnia
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Szczecin Centrum Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.