Ligota Górna

nieruchomość komercyjna na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
1 890 000
Powierzchnia
1000
Cena za m²
1890
Ogłoszenie
Nieruchomość komercyjna Ligota Górna. Zdjęcie 1 Nieruchomość komercyjna Ligota Górna. Zdjęcie 2 Nieruchomość komercyjna Ligota Górna. Zdjęcie 3 Nieruchomość komercyjna Ligota Górna. Zdjęcie 4 Nieruchomość komercyjna Ligota Górna. Zdjęcie 5 Nieruchomość komercyjna Ligota Górna. Zdjęcie 6 Nieruchomość komercyjna Ligota Górna. Zdjęcie 7 Nieruchomość komercyjna Ligota Górna. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Nieruchomość położona w województwie Opolskim przy drode krajowej nr.11 w powiecie Kluczborskim. Powierzchnia działki wynosi 0,51ha. Na działce znajduję się budynek główny o powierzchni 780m2 i 4 domki całoroczne, każdy o pow. 60m2. Budynek główny wybudowany został w latach 70. W 2009 przeszedł gruntowną przebudowę i remont który obejmował m.in. wymiane wszystkich instalacji, nowe ściany, nowy dach i nową elewacje.
W piwnicach znjadują się sale na wynajem, toalety, oraz zaplecze socjalne i pmieszczenia magazynowe.
Na parterze mieści się sala restauracyjna dla 80 osób z barem, toalety oraz kuchnia z zapleczem i pomieszenia magazynowe.
Na pierwszym piętrze znajduje się
8 pokoi gościnnych każdy z łazienką i wc. Na ostatnim piętrze znajduje się poddasze zaaranżowane na 2 pokoje. Przed budynkiem jest oświetlony parking na ok. 30 aut.
4 domki całoroczne wybudowane zostały w 2012r. Każdy domek sklada się z salonu z aneksem, łazienki i sypialni na parterze oraz dwóch sypialni i jednej łazienki na piętrze. Obiekt ogrzewany jest z własnej kotłowni piecami na ekogroszek i węgiel. Nieruchomośc podłączona jest do miejskiej sieci wodociągowej. Nieruchmośc znajduje sie w otoczeniu lasu w odległości ok 300m znajduje się osrodek Campingowy w Kluczborku. W odleglości ok 1km znajduje się zalew w Kluczborku. Nieruchomość znajduję się przy przebudowywanym odcinku trasy s11 której koniec prac prognozuje się na rok2025. Stwarza to ciekawe możliwości
zwlaszcza że lokal dyspnuje ponad 40 miejscami noclegowymi

  • Ligota Górna, gmina Kluczbork, powiat kluczborski
  • Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzchni 1000 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana dzisiaj
Ligota Górna Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.