Paprotnia

dom wolnostojący na sprzedaż

Cena
590 000
Powierzchnia
218
Cena za m²
2 700
Pow. działki
7100
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu

Witam,
Posiadamy do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Paprotnia w gminie Stężyca znajdującej się na pograniczu województw lubelskiego i mazowieckiego w odległości około 1km od drogi nr 801 łączącej Warszawę z Puławami tzw. trasa nadwiślańska w odległości około 80km od Warszawy i 50km od Kazimierza Wielkiego. Nieruchomość położona jest w odległości około 1500m od głównego nurtu rzeki Wisła jednakże poza obszarem terenów zalewowych co znajduje odzwierciedlenie w posiadanych dokumentach.
Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 218,5 m.kw. posiada dwie kondygnacje nadziemne oraz nieużytkowe poddasze z możliwością adaptacji na dodatkowe pomieszczenia mieszkalne. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, wyposażony w instalację elektryczną, kanalizacyjną (szambo bezodpływowe), centralne ogrzewanie. W bryle budynku zlokalizowany jest garaż z kanałem rewizyjnym z bezpośrednim wejściem do pomieszczeń mieszkalnych. Na terenie nieruchomości posadowiony jest kompleks budynków gospodarczych o łącznej powierzchni użytkowej 411 m.kw. Pomieszczenia o zróżnicowanej wysokości umożliwiającej szeroką adaptację w zależności od potrzeb zarówno na pomieszczenia gospodarcze jak i magazynowe lub garażowe, w części pomieszczeń kanały rewizyjne. Działka o powierzchni 7100 m i wymiarach około 50m x 142m. Dojazd drogą o bitumicznej nawierzchni. Działka ogrodzona, brama wjazdowa o szerokości 7m, teren utwardzony podzielony pod względem zagospodarowania na część użytkowa i rekreacyjną z dużą ilością krzewów ozdobnych, kwiatów, drzewek i krzewów owocowych.
Nieruchomość posiada założoną księgę wieczystą i stanowi naszą własność oraz nie posiada jakichkolwiek obciążeń zarówno hipotecznych jak i innych praw.
Istnieje możliwość dodatkowej sprzedaży około 9 ha gruntów ornych z czego 2 ha bezpośrednio przy przedmiotowej działce, pozostałe 7 ha w bardzo bliskiej okolicy.
Sprzedaż bezpośrednia.
W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszam do bezpośredniego kontaktu 

  • Paprotnia, gmina Stężyca, powiat rycki
  • Dom wolnostojący o powierzchni 218,50 m²
  • Działka 7100 m², długość działki: 142 m, szerokość działki: 50 m
  • Budynek z poddaszem użytkowym, w stanie do zamieszkania
  • Taras, garaż
  • Materiał budowy: pustak
  • Dojazd: asfalt
  • Media: woda, szambo, prąd
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Paprotnia
Wycentruj na nieruchomości
Paprotnia Poland
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się i uzyskaj dostęp:
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?

Klauzula informacyjna NOTUS Finanse S.A. o ochronie danych osobowych

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.