Konin Chorzeń
ul. Poznańska
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
210 000
Powierzchnia
112
Cena za m²
1 875
Piętro
parter
Rok budowy
1940
Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Konin Chorzeń, ul. Poznańska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 4-pokojowe Konin Chorzeń, ul. Poznańska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 4-pokojowe Konin Chorzeń, ul. Poznańska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 4-pokojowe Konin Chorzeń, ul. Poznańska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 4-pokojowe Konin Chorzeń, ul. Poznańska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 4-pokojowe Konin Chorzeń, ul. Poznańska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 4-pokojowe Konin Chorzeń, ul. Poznańska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 4-pokojowe Konin Chorzeń, ul. Poznańska. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam mieszkanie bezczynszowe do generalnego remontu. Lokal z dużym potencjałem aranżacyjnym i możliwościami adaptacyjnymi, a także inwestorskimi. Mieszkanie ma 112 m kw., a łączna pow. użytkowa z przynależnymi pomieszczeniami, to 143m kw.. Przynależne 4 komórki w budynku gospodarczym oraz ponad 70 proc. udziału w działce o pow. całkowitej 8,1 ar, daje duże możliwości zaprojektowania i zaaranżowania tych powierzchni wg potrzeb i pomysłu. Mieszkanie mieści się w domu z pełnej cegły, w bardzo dobrej lokalizacji w Koninie przy ul. Poznańskiej (w sąsiedztwie przychodni). Składa się z 4 dużych ustawnych pokoi, 2 kuchni, 2 łazienek, korytarza. Lokal lub jego część można zamienić na pomieszczenia do prowadzenia działalności gospodarczej, albo wyodrębnić mieszkanie na wynajem (pozwala na to układ pomieszczeń). Mieszkanie posiada instalację c.o. (węgiel), ale istnieje możliwość wykonania przyłącza do cieplika miejskiego. Dodatkowo pozostawiono 2 piece z pięknych kafli, które są czynne, ale nie ma konieczności korzystania z nich (można je rozebrać). Wykonano przyłącze do kanalizacji miejskiej. Brak obciążeń w księdze wieczystej.

  • Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 112 m²
  • parter w 1-piętrowym domu wielorodzinnym bez windy z 1940 roku
  • Konin, Chorzeń, ul. Poznańska
  • Ogródek
  • Mieszkanie w stanie do remontu, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Konin Chorzeń, Poznańska Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.