Ogłoszenie właściciela - bez pośredników
Bez pośrednika
Od 10 Listopada możliwość oglądania pokoju. Wynajem od 1 Grudnia Pokój 12 m. Dla jednej osoby. Możliwość zamieszkania ze zwierzątkiem ( oprócz kota)-lokatorka ma alergie.Najchętniej na dłużej.Chętnie wynajmę Polakom. Umowa z miesięcznym wypowiedzeniem.Mieszkają w dwóch pozostałych pokojach spokojni pracujący Polacy. Kobieta w jednym ,w drugim mężczyzna. Około 30 lat.
Pokój przy samym metrze Stokłosy. Ul. Zamiany 5. Internet we własnym zakresie.
Zalety mieszkania:
-pierwsze piętro,61 metrów mieszkanie, duża jadalnia i korytarz, oddzielnie wc.
-cicho, pas zieleni po obydwu stronach
-mieszkanie z dwiema osobami. Łącznie 3 pokoje w mieszkaniu
-wygodne łòżko 120 na 200
-spokojna bezpieczna okolica , wszędzie blisko ( sklepy, parki,usługi),metro.
-uczelnia Vistula ( naprzeciwko) SGGW bardzo blisko spacerem
Cena miesięczna 1550 plus prąd ( prognoza zużycia )plus miesieczna opłata za wode ( jeśli jest przekroczona w czynszu. Do tej pory wychodziło okolo 1600 albo miesiąc z wodą około 1650.
Możliwość negocjacji ceny
Kaucja 1550
Chętne osoby które chcą obejrzeć pokoj w Lipcu proszę o kontakt telefoniczny. Ze względu na duże zainteresowanie lokalizacją umawiam od 17 Lipca na konkretne godziny popołudniowe.
Zapraszam do oglądania osoby pracujące, studenci
Telefon do kontaktu
- Do wynajęcia jednoosobowy pokój o powierzchni 12 m²
- 1 piętro w 5-piętrowym bloku bez windy
- Dostępne do wynajęcia od zaraz
- Warszawa, Ursynów, ul. Zamiany
- Wynajmę studentom
- Przyjazne zwierzętom
- Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu