Łódź Bałuty
ul. Franciszkańska
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
350 000
Powierzchnia
59
Cena za m²
5879
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Franciszkańska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Franciszkańska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Franciszkańska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Franciszkańska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Franciszkańska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Franciszkańska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Franciszkańska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Franciszkańska. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe, rozkładowe znajdujące się przy ul. Franciszkanskiej. Sklada się z trzech pokoi, kuchni, wc, łazienki oraz balkonu. Usytuowany na 1 piętrze w bloku czteropietrowym o powierzchni 59,53m2. Do mieszkania przynależy duza komórka lokatorska. Mieszkanie w trakcie remontu, wymieniona instalacja elektryczna w kuchni, dużym pokoju, przedpokoju oraz jednym z mniejszych pokoi. W bliskiej okolicy liczne sklepy, parki, szkoły oraz przedszkola. Pełna własność z księgą wieczystą z gruntem.

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,53 m²
  • 1 piętro w 4-piętrowym bloku
  • Łódź, Bałuty, ul. Franciszkańska
  • Balkon, piwnica
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Łódź Bałuty, Franciszkańska Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.