Brzeszcze
ul. Budy
segmentowiec na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
245 000
Powierzchnia
77
Cena za m²
3 182
Pow. działki
550
Rok budowy
1940
Ogłoszenie
segmentowiec, 4 pokoje Brzeszcze, ul. Budy. Zdjęcie 1 segmentowiec, 4 pokoje Brzeszcze, ul. Budy. Zdjęcie 2 segmentowiec, 4 pokoje Brzeszcze, ul. Budy. Zdjęcie 3 segmentowiec, 4 pokoje Brzeszcze, ul. Budy. Zdjęcie 4 segmentowiec, 4 pokoje Brzeszcze, ul. Budy. Zdjęcie 5 segmentowiec, 4 pokoje Brzeszcze, ul. Budy. Zdjęcie 6 segmentowiec, 4 pokoje Brzeszcze, ul. Budy. Zdjęcie 7 segmentowiec, 4 pokoje Brzeszcze, ul. Budy. Zdjęcie 8 segmentowiec, 4 pokoje Brzeszcze, ul. Budy. Zdjęcie 9 segmentowiec, 4 pokoje Brzeszcze, ul. Budy. Zdjęcie 10 segmentowiec, 4 pokoje Brzeszcze, ul. Budy. Zdjęcie 11
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Do sprzedania dom ( środkowa szeregówka) w miejscowości Brzeszcze, ul. Budy, zaledwie 7 km od Rynku w Oświęcimiu. Działka 5,5 ara. Dom jest dwukondygnacyjny i ma 77 m2, częściowo podpiwniczony. Na parterze solon z wyjściem na taras (17m2); kuchnia (10m2); łazienka (4m2); ganek (5m2). Na pietrze są 3 pokoje, przy czym jeden przejściowy (12, 9 i 9 m2). Dom wybudowany w technologii tradycyjnej : cegła i pustak, lata 40te, następnie nadbudowany, a obecnie w trakcie prac remontowych. Okna PCV z 2011r, na dachu blacha. Nowa instalacja wodna, elektryczna, ogrzewanie C.O. - piec na paliwo stałe, ogrzewanie podłogowe i grzejniki. Dodatkowo w cenie jest budynek gospodarczy murowany dwukondygnacyjny powierzchnia 46m2 oraz szopa drewniana 20m2. Zapraszam do oglądania! Pośrednikom dziękuje! 

  • ul. Budy, Brzeszcze, powiat oświęcimski
  • Na sprzedaż segmentowiec o powierzchni 77 m², 4 pokoje, wybudowany w 1940 roku
  • Działka 550 m²
  • Taras, piwnica, ogrzewanie węglowe
  • Materiał budowy: pustak, dach: blacha, okna plastikowe
  • Dojazd: utwardzony
  • Media: woda, kanalizacja, prąd
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Brzeszcze, Budy Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.