Kobylnica
ul. Spichlerzowa
działka budowlana na sprzedaż

Cena
560 000
Powierzchnia
4000
Cena za m²
140
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka budowlana Kobylnica, ul. Spichlerzowa. Zdjęcie 1 Działka budowlana Kobylnica, ul. Spichlerzowa. Zdjęcie 2 Działka budowlana Kobylnica, ul. Spichlerzowa. Zdjęcie 3 Działka budowlana Kobylnica, ul. Spichlerzowa. Zdjęcie 4 Działka budowlana Kobylnica, ul. Spichlerzowa. Zdjęcie 5 Działka budowlana Kobylnica, ul. Spichlerzowa. Zdjęcie 6 Działka budowlana Kobylnica, ul. Spichlerzowa. Zdjęcie 7 Działka budowlana Kobylnica, ul. Spichlerzowa. Zdjęcie 8 Działka budowlana Kobylnica, ul. Spichlerzowa. Zdjęcie 9 Działka budowlana Kobylnica, ul. Spichlerzowa. Zdjęcie 10 Działka budowlana Kobylnica, ul. Spichlerzowa. Zdjęcie 11 Działka budowlana Kobylnica, ul. Spichlerzowa. Zdjęcie 12 Działka budowlana Kobylnica, ul. Spichlerzowa. Zdjęcie 13 Działka budowlana Kobylnica, ul. Spichlerzowa. Zdjęcie 14 Działka budowlana Kobylnica, ul. Spichlerzowa. Zdjęcie 15 Działka budowlana Kobylnica, ul. Spichlerzowa. Zdjęcie 16 Działka budowlana Kobylnica, ul. Spichlerzowa. Zdjęcie 17 Działka budowlana Kobylnica, ul. Spichlerzowa. Zdjęcie 18 Działka budowlana Kobylnica, ul. Spichlerzowa. Zdjęcie 19
Lista zdjęć

Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną nr 377 o powierzchni 4000 m2, znajdującą się w popularnej podpoznańskiej miejscowości Kobylnica przy ul. Spichlerzowej.
Działka znajduje się przy cichej ulicy w sąsiedztwie zieleni - bardzo blisko Doliny Cybiny, rezerwatu Natura 2000 i okolicznych lasów, co zapewnia codzienny kontakt z naturą. Zabudowa okolic ul. Spichlerzowej jest bardzo luźna, poszukiwana przez osoby ceniące prywatność. To wschodnia, atrakcyjna część Kobylnicy położona najbliżej leśnych terenów rekreacyjnych, sąsiadująca z niewielką miejscowością Katarzynki, gdzie czas biegnie wolniej i można odpocząć od zgiełku miasta.
Kształt działki (prostokąt) umożliwia optymalną aranżację. W okolicy znajdują się duże działki (o powierzchni powyżej 1000 m2), co powoduje, że zabudowa jest luźniejsza.
 
Cechy działki:
- kształt: prostokąt
- orientacyjne wymiary działki: front 44m, głębokość 93m
- w drodze prąd, gaz, woda i światłowód
- własność z księgą wieczystą bez obciążeń
 
Działka może zostać sprzedana jako jedna duża działka rezydencjalna lub podzielona na:
a)    cztery mniejsze działki o powierzchni ok. 960 m2
b)    trzy mniejsze działki o powierzchni ok. 1300 m2.
Istnieje możliwość dokonania podziału i kupna tylko jednej lub kilku z nich.
 
Dla kogo ta oferta?
Dla osób, które chciałyby posiadać swój wymarzony dom pod miastem. Dom w miejscu cichym i spokojnym, zapewniającym dostęp do różnorodnych terenów zielonych. Wszystko to jednocześnie przy szybkim dojeździe do pracy w Poznaniu i komfortowym dowożeniu dzieci do szkół. 
 
Łatwa komunikacja zarówno samochodowa jak i zbiorowa to wielki atut zamieszkania w Kobylnicy. Do centrum Poznania można dostać się samochodem w zaledwie 20 minut. Możliwe jest to zarówno jadąc tzw. starą piątką, jak i przez Swarzędz drogą 92. 
Dodatkowo w bliskiej odległości od działki znajduje się stacja kolejowa w Kobylnicy. Dojazd do centrum Poznania zajmuje pociągiem 15 minut, a przez większość dnia pociągi kursują mniej więcej co pół godziny. Odległość do dworca PKP w Kobylnicy to 2200 metrów, do centrum Swarzędza jest zaledwie 5 km, do centrum Poznania 15 km.
Uzupełnieniem tych możliwości są często kursujące autobusy. Korzystając z nich można łatwo dostać się do Swarzędza czy na poznańską Śródkę, gdzie można przesiąść się w wiele środków komunikacji. Powoduje to, że paradoksalnie dojazd z Kobylnicy jest lepszy od wielu miejsc znajdujących się na obrzeżach Poznania.
Również młodzież szkolna będzie mogła szybko dotrzeć do liceum, a nawet zostać dłużej w Poznaniu, gdyż ostatni pociąg kursuje po godz. 23. Bliskość Poznania i bliskość popularnej trasy Poznań-Gniezno powoduje, że nie ma problemów ze skorzystaniem przykładowo z Ubera. Cena takiego przejazdu jest nadal bardzo przystępna.
Okolica działki jest cicha i spokojna. Nieopodal znajdują się nowo wybudowane domy jednorodzinne.
 
W pobliżu znajdują się także:
- szkoła podstawowa
- przedszkole
- dworzec PKP
- przystanek autobusowy
- kościół rzymskokatolicki
- poczta
- biblioteka
- boisko sportowe 
- sklepy
- cukiernia
- kwiaciarnia
- hotel
 
Kobylnica i Gruszczyn znajdują się między lasami będącymi odnogą Puszczy Zielonki (w jej otulinie) a doliną Cybiny. Dzięki temu posiadamy łatwy dostęp do atrakcyjnych terenów rekreacyjnych. Dzięki dużej liczbie ścieżek zarówno pieszych, konnych jak i rowerowych, można swobodnie wypocząć w prawdziwym lesie, jak i w urokliwych zakątkach. Okolica bardzo atrakcyjna dla grzybiarzy i wędkarzy. 
Kobylnica to wieś szlachecka, własność wojewody płockiego Piotra Potulickiego, około 1580 roku leżała w powiecie poznańskim województwa poznańskiego. Niedaleko przebiega szlak rowerowy z Pobiedzisk nad Maltę w Poznaniu oraz Droga św. Jakuba - wielkopolski odcinek szlaku pielgrzymkowego do katedry w Santiago de Compostela w Galicji w północno-zachodniej Hiszpanii.
 
Dojazd do działki wygodną drogą asfaltową, a ostatnie kilkaset metrów dobrze utrzymaną drogą gruntową.
 
Dla działki został złożony wniosek o wydanie decyzji o warunkach zabudowy. Postępowanie jest w toku. W przypadku, gdyby szczegóły wydanej decyzji o warunkach zabudowy nie odpowiadały nabywcy, można ponownie wystąpić o taką decyzję.
 
Posiadam do sprzedaży kilka działek w Kobylnicy i jedną w Gruszczynie, w związku z czym możliwy jest wybór według Państwa preferencji działki o idealnej wielkości i umiejscowieniu. Zapraszam do kontaktu. Chętnie pomogę w wyborze. Możemy się też spotkać i sprawnie obejrzeć wszystkie pozostałe do sprzedaży działki.
 
Lista działek do sprzedaży (szczegółowy opis dostępny na poszczególnych ogłoszeniach):
1) Kobylnica, ul. Makowa:
a) działka nr 308/14 o powierzchni 920 m2
b) działka nr 308/15 o powierzchni 920 m2
c) działki nr 308/14 i 308/15 sprzedawane jako jedna o łącznej powierzchni 1840 m2
2) Kobylnica, ul. Wiatrakowa:
a) działka nr 365/3 o powierzchni 1250 m2
3) Kobylnica, ul. Spichlerzowa:
a) działka nr 377 sprzedawana jako bardzo duża działka rezydencjalna o powierzchni 4000 m2
b) działki powstałe z podziału działki nr 377 na cztery mniejsze:
- o powierzchni ok. 960 m2
- o powierzchni ok. 960 m2
- o powierzchni ok. 960 m2
- o powierzchni ok. 960 m2
c) działki powstałe z podziału działki nr 377 na trzy mniejsze:
- o powierzchni ok. 1300 m2
- o powierzchni ok. 1300 m2
- o powierzchni ok. 1300 m2
4) Gruszczyn, ul. Jaworowa:
a) działka nr 259/20 o powierzchni 1189 m2
 
Sprzedaż odbywa się bezpośrednio. Bez żadnych prowizji oraz opłat dodatkowych. Kupujący może wybrać kancelarię notarialną.
Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

  • ul. Spichlerzowa, Kobylnica, gmina Swarzędz, powiat poznański
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4000 m².
  • Długość: 93 m, szerokość: 44 m
  • Ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Kobylnica, Spichlerzowa Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.