Wysoka
Wysoka
dom wolnostojący na sprzedaż

Cena
610 000
Powierzchnia
90
Cena za m²
6778
Pow. działki
2120
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1980
Ogłoszenie
dom wolnostojący, 2 pokoje Wysoka, Wysoka . Zdjęcie 1 dom wolnostojący, 2 pokoje Wysoka, Wysoka . Zdjęcie 2 dom wolnostojący, 2 pokoje Wysoka, Wysoka . Zdjęcie 3 dom wolnostojący, 2 pokoje Wysoka, Wysoka . Zdjęcie 4 dom wolnostojący, 2 pokoje Wysoka, Wysoka . Zdjęcie 5 dom wolnostojący, 2 pokoje Wysoka, Wysoka . Zdjęcie 6 dom wolnostojący, 2 pokoje Wysoka, Wysoka . Zdjęcie 7 dom wolnostojący, 2 pokoje Wysoka, Wysoka . Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Do sprzedania dom wraz z budynkiem gospodarczym w miejscowości Wysoka około 2 km koło Łańcuta , położony na działce o wielkości 21,20 ara i przylegającej działce 10 arowej. Całość posesji posiada nowe ogrodzenie, wraz z brama wjazdową, jak również wydzielonymi trzema miejscami parkingowymi. Nieruchomość położona na trzecim planie od drogi asfaltowej, w cichym i spokojnym miejscu. Dom jest z lat 80, po kapitalnym remoncie. W skład remontu wchodzi 300 m2 kostki, 16 punktów oświetlających ogród, drenaż wkoło domu -ocieplony pianą. Nowa instalacja elektryczna wraz z głównym przyłączem do słupa i siłą. Piec kondensacyjny, dwufunkcyjny wraz zasobnikiem i wkładem kominowym kwasowym, pozostał również piec na paliwo stałe. Okna plastikowe wraz z balkonowymi, cyklinowane i pomalowane parkiety w całości domu. Ogrzewanie podłogowe w kuchni i łazience. Docieplenie strychu wraz z wylewką. Budynek posiada dwa duże ocieplone balkony, i dwa niezależne wejścia, duży garaż.
Więcej informacji pod numerami tel

  • Wysoka , Wysoka, gmina Łańcut, powiat łańcucki
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 90 m², 2 pokoje, wybudowany w 1980 roku
  • Działka 2120 m²
  • Budynek w stanie do zamieszkania
  • Balkon, piwnica, garaż, ogrzewanie gazowe
  • Materiał budowy: cegła, dach: blacha, okna plastikowe
  • Dojazd: utwardzony, ogrodzenie: siatka
  • Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana wczoraj
Wysoka, Wysoka Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.