Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.
Ogłoszenie wstrzymane

Puck
ul. I Armii Wojska Polskiego
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
331 000
Powierzchnia
55
Cena za m²
6 018
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1993
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 54,64 M2 zlokalizowane w budynku przy ulicy Armii Wojska Polskiego 16A wraz z przynależna piwnica o pow 3,83m2 

Budynek jest obiektem o 4 kondygnacjach nadziemnych ,podpiwniczony.Wybudowany w 1993 w technologi tradycyjnej ,murowanej.stropy masywne ,fundamenty żelbetonowe ,dach kryty blachodachówka.Budynek utrzymany w dobrym stanie . W odległości 150 m znajduje się trakcja kolejowa ,  lokalizacja zapewnia dobry dostęp do sklepów ,punktów usługowych,policji,komunikacji.

Przedmiotowy lokal mieszkalny oznajduje się na 4 kondygnacji (3 piętrze )-ostatniej.Sklada się z 3 pokoi,kuchni,łazienki i piwnicy o pow 3,83 wyposażony w instalację wod-kan ,elektryczna ,grzewcza .Licznika elektrycznego brak.

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55 m²
  • 3 piętro w 3-piętrowym bloku z 1993 roku
  • Puck, ul. I Armii Wojska Polskiego
  • Piwnica
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Puck, I Armii Wojska Polskiego Poland - lokalizacja przybliżona