Istebna

hotel/pensjonat na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
1 200 000
Powierzchnia
1200
Cena za m²
1000
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1991
Ogłoszenie
Hotel/pensjonat Istebna. Zdjęcie 1 Hotel/pensjonat Istebna. Zdjęcie 2 Hotel/pensjonat Istebna. Zdjęcie 3 Hotel/pensjonat Istebna. Zdjęcie 4 Hotel/pensjonat Istebna. Zdjęcie 5 Hotel/pensjonat Istebna. Zdjęcie 6 Hotel/pensjonat Istebna. Zdjęcie 7 Hotel/pensjonat Istebna. Zdjęcie 8 Hotel/pensjonat Istebna. Zdjęcie 9 Hotel/pensjonat Istebna. Zdjęcie 10 Hotel/pensjonat Istebna. Zdjęcie 11 Hotel/pensjonat Istebna. Zdjęcie 12 Hotel/pensjonat Istebna. Zdjęcie 13
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Obiekt znajduje się w centrum Istebnej 35 miejsc noclegowych wszystkie pokoje z łazienkami,sala restauracyjna ,taneczna i sala kominkowa, zaplecze kuchenne , parking,mieszkanie 100m2 dla właściciela (dozorcy) lub dodatkowe 3 pokoje co zwiększa ilość miejsc noclegowych o co najmniej 6 i salę telewizyjną ,rozpoczęta rozbudowa o następne 8 pokoi(po rozbudowie minimum 50 noclegów) teren ogrodzony asfaltowany .Sprzedaż z pełnym wyposażeniem . POLECAM

  • Istebna, powiat cieszyński
  • Na sprzedaż hotel/pensjonat o powierzchni 1200 m² na działce o powierzchni 2500 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Istebna Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.