Warszawa Muranów
ul. Zygmunta Słomińskiego 15
3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia Bez pośrednika

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Muranów, ul. Zygmunta Słomińskiego
Cena (miesiąc)
16 000
Powierzchnia
160
Czynsz
w cenie
Umeblowane
w pełni
Kaucja
16 000
Warszawa Muranów · 16 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Muranów, ul. Zygmunta Słomińskiego. Zdjęcie 1
NOWA OFERTA dodana 3 godziny temu
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Muranów, ul. Zygmunta Słomińskiego. Zdjęcie 1

Bez pośrednika

BEZPOŚREDNIO/BEZ PROWIZJI!
CENA DO NEGOCJACJI! ZAWIERA CZYNSZ I WSZYSTKIE OPŁATY ADMINISTRACYJNE
DOSTĘPNE OD TERAZ!
SPRZEDAM/ZAMIENIĘ/WYNAJMĘ!

NOWOCZESNY PRZESTRONNY APARTAMENT NA SKRAJU ŚRÓDMIEŚCIA

Osiedle Prezydenckie vis'a'vis Westfield Arkadia | Panoramiczny widok na 3 strony świata | Przestronne i pięknie doświetlone | 5 Apartamentów na XIV piętrze | Ochrona 24h | Miejsce postojowe w garażu podziemnym

ROZKŁAD I STANDARD:

W apartamencie znajduje się:

* ponadstandardowy salon z dużymi oknami (80 m2),

* salon kąpielowy z okrągłą wanną (możliwość re-aranżacji na 3 sypialnię 23 m2),

* dwie sypialnie – o powierzchni 20 m2 i 17 m2,

* łazienka,

* garderoba z pralnią.

Nowoczesny design 2023 r. drewno, biel i czerń. Nietypowe idealnie gładkie sufity.

Ogromny salon z ekspozycją wschodnią, północną i zachodnią - z ogromnymi oknami:

Całości salonu dopełnia kino domowe z wysokiej jakości rzutnikiem laserowym, skórzany komplet wypoczynkowy oraz okrągła wanna w wydzielonej strefie spa z cudownym widokiem na zachód słońca.

Sypialnie z ekspozycją wschodnią, północną i zachodnią - z ogromnymi oknami; utrzymane w tonacji drewna i bieli.

Kuchnia z ekspozycją wschodnią - z ogromnymi oknami: Kuchnia biel, czerń – szkło hartowane, wyposażenie Bosch – w zabudowie: ekspres do kawy, lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna i zmywarka. Jadalnia ze szklanym czarnym stołem.

Łazienka (6 m2) również utrzymana jest w tonacji drewna i czerni. Garderoba z pralnią (7 m2) natomiast jest w pełni wyposażona na biało.

BUDYNEK: Budynek na Osiedlu Prezydenckim przy ul. Słomińskiego, dojazd do osiedla od ul. Słomińskiego i Inflanckiej. Cały zespół osiedla charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia i jest strzeżony 24h/dobę.

LOKALIZACJA: Pogranicze ścisłego centrum stolicy i zielonego, spokojnego Żoliborza, pozwala złapać oddech od pędzącego miasta, będąc jednocześnie w jego sercu. Nieopodal znajdują się: Stare Miasto, Ogród Krasińskich, Bulwary Wiślane, czy Multimedialny Park Fontann. Ta lokalizacja to świetna baza wypadowa pod kątem komunikacyjnym, zarówno biorąc pod uwagę poruszanie się samochodem, jak i komunikacją miejską czy podmiejską. Dosłownie kilkadziesiąt metrów od budynku znajdują się Dworzec Gdański, stacja metra o tej samej nazwie oraz przystanki tramwajowe i autobusowe. Muranów charakteryzuje się dobrze rozwiniętą infrastrukturą usługową. W bliskiej okolicy znaleźć można liczne sklepy, kawiarnie i restauracje, apteki, salony kosmetyczne czy siłownię. Po sąsiedzku znajduje się także centrum handlowe Westfield Arkadia i centrum Wellness & Spa z basenem

INFORMACJE DODATKOWE: Do nieruchomości przynależy miejsce postojowe w hali garażowej.

Zapraszam na prezentację!

  • Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 160 m²
  • 14 piętro w 16-piętrowym apartamentowcu z windą
  • Dostępne do wynajęcia od zaraz
  • Warszawa, Muranów, ul. Zygmunta Słomińskiego
  • Garaż/miejsce parkingowe, osobna kuchnia
  • Mieszkanie do zamieszkania, okna drewniane
  • Wyposażenie: telewizor, internet, pralka, lodówka, kuchenka, piekarnik, zmywarka
  • Wynajmę studentom
  • Przyjazne zwierzętom
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana dzisiaj
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.