NOWA OFERTA
dodana 2 godziny temu
![Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Mokotów](https://s2.adresowa.pl/oi/73/11/349ddc_47b1_xbig-1-pokojowe-mieszkanie-warszawa-mokotow.jpg)
![Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Mokotów. Zdjęcie 1](https://s2.adresowa.pl/oi/73/11/349ddc_47b1_mini-1-pokojowe-mieszkanie-warszawa-mokotow.jpg)
![Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Mokotów. Zdjęcie 2](https://s2.adresowa.pl/oi/2e/32/349ddc_cdd6_mini-1-pokojowe-mieszkanie-warszawa-mokotow.jpg)
![Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Mokotów. Zdjęcie 3](https://s2.adresowa.pl/oi/3d/6c/349ddc_fcba_mini-1-pokojowe-mieszkanie-warszawa-mokotow.jpg)
![Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Mokotów. Zdjęcie 4](https://s2.adresowa.pl/oi/11/6e/349ddc_57d5_mini-1-pokojowe-mieszkanie-warszawa-mokotow.jpg)
![Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Mokotów. Zdjęcie 5](https://s2.adresowa.pl/oi/3f/29/349ddc_71d5_mini-1-pokojowe-mieszkanie-warszawa-mokotow.jpg)
![Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Mokotów. Zdjęcie 6](https://s2.adresowa.pl/oi/2a/79/349ddc_d14c_mini-1-pokojowe-mieszkanie-warszawa-mokotow.jpg)
Ogłoszenie właściciela - bez pośredników
Bez pośrednika
Przestronne, jasne, mieszkanie, po remoncie. Nowe meble, nowe sprzęty w kuchni: pralka, kuchenka, mikrofalówka. Stół z krzesłami przy oknie. W przedpokoju wszystko, co niezbędne do życia: szafa oraz pojemna komoda, lustro. W pokoju znajduje się wygodna rozkładana sofa. Łazienka wyposażona jest w przestronne szafy i dużą wannę. Jest piwnica. Mieszkanie znajduje się na parterze. w pięknej, spokojnej okolicy Mokotowa. W pobliżu znajduje się Galeria Mokotów, basen, kawiarnie, szkoły i przychodnia. Wygodna logistyka: obok domu znajduje się przystanek autobusowy, 20 minut od stacji metra Slużew.
Opłaty: 2400+czynsz+media
Zapraszam bezpośrednio:
- Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 23 m²
- parter
- Dostępne do wynajęcia od zaraz
- Warszawa, Mokotów
- Piwnica
- Wyposażenie: pralka, kuchenka, mikrofalówka
- Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
- Oferta dodana dzisiaj