Mieszkanie do wynajęcia
ul. Xawerego Dunikowskiego Szczecin Pomorzany

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 1
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 2
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 3
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 4
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 5
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 6
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 7
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 8
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 9
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 10
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 11
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 12
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 13
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 14
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 15
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 16
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 17
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 18
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 19
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 20
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 21
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 22
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 23
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 24
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 25
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 26
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 27
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 28
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 29
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 30
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 31
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 32
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 33
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 34
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 35
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 36

Mieszkanie do wynajęcia Szczecin Pomorzany ul. Xawerego Dunikowskiego · 1 piętro

2 200
57 zł/m²
38
2 pok.
Szczecin Pomorzany, Xawerego Dunikowskiego - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył wynajem nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Do wynajęcia 2 pokojowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią i łazienką.
OPIS MIESZKANIA: Pokoje o powierzchni 16 m2 i 9 m2, w każdej kanapa rozkładana dwuosobowa, w jednym szafa dwudrzwiowa w drugim komoda, stolik. W kuchni meble i wyposażenie AGD: kuchenka gazowa z piekarnikiem, lodówka, zmywarka. W łazience kabina prysznicowa, umywalka, pralka, WC razem. Glazura i terakota. W przedpokoju szafa dwudrzwiowa.
OPŁATY: Czynsz 2200 zł, plus czynsz do spółdzielni 700 zł plus prąd wg zużycia i gaz (ok. 30 zł miesięcznie). Ciepła woda i ogrzewanie z sieci miejskiej. Wymagana kaucja 4000 zł.
UMOWA NAJMU OKAZJONALNEGO.
Oferta biura nieruchomości.

Faktoria Małgorzata Stankiewicz-Bartz
Biuro Nieruchomości
pl. Lotników 6/2 (blisko ul. Kaszubskiej)
70-414 Szczecin
+
[numer]

  • Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,30 m²  
  • 1 piętro w 10-piętrowym budynku z windą
  • Szczecin, Pomorzany ul. Xawerego Dunikowskiego
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie  
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu